• 22 255 95 55

Szafy ubraniowe

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

W domy każdy z nas posiada szafę ubraniową, a nawet wygospodarowaną przestrzeń do przechowywania garderoby. A jak jest w miejscu pracy? O szafki ubraniowe dla pracowników powinien zadbać pracodawca. Zapewniają to przepisy. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 IX 1996 r. pracodawca powinien zapewnić pracownikom właściwe warunki do przechowywania odzieży własnej. Podchodząc do tego zdroworozsądkowo już na etapie urządzania firmy, biura itp., należy pomyśleć o miejscu, w którym pracownicy będą mogli przechowywać swoją odzież wierzchnią i wyposażyć je w szafy ubraniowe.

Szafy ubraniowe pracownicze – z myślą o komforcie i wygodzie pracowników

Szafki ubraniowe są konieczne w miejscach, gdzie jest konieczne pozostawienie odzieży wierzchniej (zakłady pracy, szkoły, obiekty sportowe, czytelnie). Niezastąpione są szczególnie w miejscach, w których pracownik korzysta z odzieży roboczej (musi mieć miejsce na przechowywanie własnych ubrań, jak i roboczych). Szafy ubraniowe powinny być wyposażone w zamek z kluczem, by chronić rzeczy osobiste pracownika przed ewentualną kradzieżą. Dotyczy to również każdego miejsca, gdzie wymagana jest zmiana odzieży. W obiektach użyteczności publicznej zamykane szafki na ubrania są koniecznością, bo niestety, amatorów cudzej własności nie brakuje. W takich miejscach jak biura, wyposażenie w szafy ubraniowe jest nie tylko konieczne w myśl przepisów, ale i w dobrym tonie. Bałagan wynikający z braku miejsca dla odzieży wierzchniej psuje wizerunek firmy.

Szafki ubraniowe metalowe – wygodne rozwiązanie do przechowywania i zabezpieczenia odzieży pracowników

Przede wszystkim takie szafy spełniają podstawowe normy BHP. Są funkcjonalne i trwałe. Ich wielkość możemy wybrać w zależności od potrzeb, tworzyć systemy. Te, które posiadamy w ofercie pochodzą od polskich producentów, liderów w produkcji mebli metalowych. Wysoka jakość, prosty design i funkcjonalność - szafy ubraniowe metalowe sprawdzą się w każdej firmie. Sprawdź również: szafki na klucze.

Filtry

Producenci
więcej >
Drążek na odzież
więcej >
Grubość blachy [mm]
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Lusterko
więcej >
Otwory wentylacyjne w drzwiach
więcej >
Półka
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Trzypunktowe ryglowanie drzwi
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wieszaki ubraniowe
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Certyfikat
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność jednej komory [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena