• 22 255 95 55

Szufladki na dokumenty

Szufladki na dokumenty są podstawowym artykułem biurowym, który wykorzystywany jest  w celu organizacji przestrzeni biurowej. Każdy pracownik, doskonale wie, jak istotna jest prawidłowa organizacja miejsca pracy. Poukładane dokumenty oraz zachowanie estetyki w przestrzeni biurowej, w wysokim stopniu przyczynia się do ogólnej poprawy jakości i oszczędności czasu pracy. To zaskakujące, jak niewielkie przedmioty, wpływają na poprawę naszej codziennej organizacji.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szuflady na dokumenty

Szuflady na dokumenty Leitz

Szufladki na dokumenty są podstawowym artykułem biurowym, który wykorzystywany jest  w celu organizacji przestrzeni biurowej. Każdy pracownik, doskonale wie, jak istotna jest prawidłowa organizacja miejsca pracy. Poukładane dokumenty oraz zachowanie estetyki w przestrzeni biurowej, w wysokim stopniu przyczynia się do ogólnej poprawy jakości i oszczędności czasu pracy. To zaskakujące, jak niewielkie przedmioty, wpływają na poprawę naszej codziennej organizacji. Szuflada na dokumenty niewątpliwie jest jednym z tych produktów. Warto wiedzieć, że nie każda szuflada biurowa jest dokładnie taka sama. Oprócz wielu wariantów kolorystycznych jesteśmy w stanie wyróżnić znacznie szerszy podział, który charakteryzuje szufladki biurowe. Szufladki na biurko, są więc produktem nie tylko niezbędnym, jeśli chodzi o zachowanie porządku na biurku, ale również niezwykle estetycznym uzupełnieniem wolnej przestrzeni w każdym miejscu pracy. 
 

Szuflady biurowe - zastosowanie i cechy szczególne

Szufladka na biurko z pozoru jest niezwykle prostym i nieskomplikowanym artykułem biurowym. Akcesoria biurowe tego typu wybierane są najczęściej przez osoby, które nade wszystko cenią sobie zorganizowane biuro. 

Szufladki organizer - ogólne zastosowanie:

 • Przy użyciu szufladki na dokumenty na biurko możemy zagwarantować, że najważniejsze dokumenty zawsze znajdą się na wyciągnięciu ręki
 • Pojemnik na dokumenty zamykany zapewni nam 100% gwarancję ochrony danych  zawartych w przechowywanych przez nas dokumentach
 • Pojemnik na dokumenty zamykany na klucz, jest doskonałym sposobem na powiększenie przestrzeni biurowej. Za jego pomocą unikniemy zakupu dodatkowych regałów, które zajmują dużo przestrzeni.

 

Zanim zakupimy szufladki plastikowe na dokumenty, powinniśmy wiedzieć, które z cech szczególnych produktu są najważniejsze, ponieważ to one będą miały decydujący wpływ na nasz wybór. 

 

Szufladka na dokumenty - na co warto zwrócić uwagę?

Zestaw szuflad Durable
 • Warto wiedzieć, że w podstawowym podziale produkt dzieli się na: pojemniki na dokumenty zamykane oraz szuflady na dokumenty plastikowe otwarte.
 • Niektóre szuflady biurowe na dokumenty zostały wzbogacone o możliwość indeksowania za pomocą etykiet.
 • Warto sprawdzić, czy wybrana przez nas szuflada na dokumenty A4 została wyposażona w antypoślizgowe stopki, które zapobiegają przemieszczaniu się szufladki na dokumenty A4.
 • Niektóre szuflady na dokumenty A4 zostały wzbogacone o blokady zapobiegające wysuwaniu się półek.
 • Szczególną uwagę należy zwrócić na wymiary szufladki organizer na biurko, ponieważ wyróżniamy zarówno takie produkty jak: szufladki na dokumenty A4, szufladki na dokumenty A5, jak i szuflady na dokumenty A3.
 • Warto wiedzieć, że pojemnik na dokumenty z szufladami, w większości przypadków wykonany jest z polipropylenu lub polistyrenu. Oba te tworzywa charakteryzują się dużą wytrzymałością. Niekiedy organizer na dokumenty szuflady, może być wykonany z ekologicznego tworzywa, które w łatwy sposób ulega rozkładowi w procesie recyklingu.

 

Co ciekawe, szuflada na dokumenty na biurko występuje zarówno w wersji pojedynczej, jak i bardziej rozbudowanej określanej jako szufladki na biurko 3 poziomowe lub takie, które wykonano nawet z 10 szuflad.

 

Szuflada na dokumenty na biurko - zadbaj o estetyczny wygląd biura

Zapewne duża grupa pracowników biurowych przykłada dużą wagę do otoczenia, w którym pracuje. Z myślą o takich osobach powstały kolekcje o różnorodnych odcieniach. W rozbudowanych ofertach marek, znajdziemy między innymi pojemnik z szufladami na dokumenty, który pasuje kolorystycznie do innych pokrewnych artykułów biurowych. Takie rozwiązanie zastosowała między innymi marka Leitz, która w swojej ofercie posiada zarówno szuflady na dokumenty zamykane, z kolekcji Leitz WOW, jak i segregatory, teczki i znacznie więcej innych przedmiotów, które są do siebie doskonale dopasowane ze względu na kolorystykę i design.

Szuflada na dokumenty - chętnie wybierane kolory:

 • Szufladki biurowa czarne
 • Szufladki biurowe biała
 • Szufladka biurowa szara
 • Szufladki na dokumenty biało-niebieskie
 • Pojemnik na dokumenty biało-różowy
   

Kuweta na dokumenty zamknięta lub otwarta - sprawdzeni producenci

Zestaw szuflad Leitz

Branża biurowa nieustannie się rozwija. Producenci znanych marek w dalszym ciągu nie przestają nas zaskakiwać. W swoim wyborze dotyczącym zakupu szufladki na biurko warto, abyśmy kierowali się czymś znacznie więcej niż jedynie przeczuciem. Co ciekawe, firmy funkcjonujące w branży papierniczo-biurowej są z nami od lat, a to niewątpliwie przekłada się na nieustającą poprawę jakości produktów.

Szuflady na dokumenty - sprawdzeni producenci:

Szufladki na dokumenty na biurko - cena 

W zależności od tego, jaki pojemnik na dokumenty wybierzemy, będzie się on cechował różną ceną. Największy wpływ na kosz produktu, z całą pewnością ma tworzywo wykonania kuwety na dokumenty oraz rozpoznawalność marki. Zachęcamy do indywidualnego zapoznania się z katalogiem produktów szuflady biurowe.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Materiał
więcej >
Format
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Antypoślizgowa podstawa
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena