• 22 255 95 55

Szuflady na klawiatury

Funkcjonalna szuflada na klawiaturę to niezbędny element wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na biurku. Dzięki niej dostęp do klawiatury oraz myszki jest znacznie ulatwiony. To także świetny sposób na zadbanie o komfort podczas pracy biurowej.

Pokaż na stronie:

Ergonomiczne stanowisko to kluczowa kwestia podczas organizacji odpowiedniego miejsca do pracy przy biurku. Właściwe ustawienie sprzętów oraz wykorzystanie akcesoriów ergonomicznych przyczynia się do prawidłowej postawy podczas pracy. Szuflada na klawiaturę to doskonały przykład ergonomicznego produktu, który pozytywnie wpływa na komfort podczas pracy biurowej. Świetnie sprawdza się, jeśli często używamy klawiatury oraz myszki. Nasze nadgarstki są bowiem szczególnie narażone podczas długiego pisania oraz klikania, dlatego warto zatroszczyć się o nie już teraz. Pozwoli to w przyszłości uniknąć negatywnych skutków długiej pracy przy biurku, a także sprawi, że kilkugodzinna praca nie będzie powodować bólu w nadgarstkach. Poznaj doskonałe szuflady na klawiaturę Fellowes i zadbaj o swoje zdrowie!

 

Szuflada na klawiaturę – zadbaj o II strefę ergonomiczną

Wyróżnia się 4 strefy ergonomiczne, które odnoszą się do różnych obszarów wyjątkowo narażonych podczas pracy biurowej. II strefa ergonomiczna odnosi się do nadgarstków, które mogą ucierpieć w szczególności podczas długiego korzystania z komputera, a zatem również z klawiatury oraz myszki. Odpowiednie ułożenie rąk oraz dłoni jest tutaj elementem, który pomaga zapobiec nadwyrężeniu tych części ciała. Wykorzystanie ergonomicznej szuflady na klawiaturę sprawia, że pozycja dłoni jest neutralna i nie powoduje ucisku w obrębie nadgarstka. Z tego względu szuflada na klawiaturę i mysz to niezbędny element, o którym warto pomyśleć podczas organizowania swojego stanowiska.

 

Ergonomiczne szuflady na klawiaturę – zalety 

Szuflada na klawiaturę Fellowes

 

Szuflada na klawiaturę to doskonały produkt, który pozwoli na stworzenie odpowiednich warunków do codziennej pracy w biurze oraz w domu. Oprócz rewelacyjnego wpływu w aspekcie zdrowia posiada wiele innych zalet, o których warto tutaj wspomnieć. 

  • Dodatkowa powierzchnia robocza - jedną z istotnych zalet jest fakt, że szuflada na klawiaturę jest mocowana pod blatem biurka i dzięki temu pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, które podczas pracy z dużą ilością dokumentów bywa naprawdę cenne
  • Odpowiednia dla każdego - niewątpliwą zaletą szuflady na klawiaturę jest możliwość montowania podstawki pod myszkę z prawej oraz z lewej strony. Z tego względu może być ona używana zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne
  • Możliwość dopasowania wysokości – każda szuflada na klawiaturę do biurka posiada regulowaną wysokość, którą ustawić można według własnych preferencji. Takie rozwiązanie sprawia, że stanowisko jest jeszcze bardziej dopasowane pod względem ergonomii, ponieważ możemy dzięki temu zapewnić odpowiedni kąt zgięcia rąk podczas pracy

 

Fellowes – o producencie

Marka Fellowes jest wiodącym producentem artykułów mających na celu poprawę jakości pracy zarówno w biurze, jak i w domu. Szeroka oferta marki Fellowes obejmuje akcesoria ergonomiczne, artykuły do archiwizacji dokumentów, niszczarki, laminatory oraz wiele innych urządzeń i artykułów biurowych. Do najważniejszych wartości cenionych przez markę należą rzetelność oraz pasja. Dzięki takiemu podejściu produkty Fellowes zaskakują swoich użytkowników najwyższą jakością, oryginalnym nowoczesnym wzornictwem oraz niezawodnym działaniem. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena