• 22 255 95 55

Tablice flipchart

Flipchart jest jednym z rodzajów tablic, które mogą być wykorzystane w trakcie prezentacji, konferencji czy w szkole. Pochodzi od dwóch angielskich słów flip, czyli przerzucać (na przykład kartki) oraz chart, czyli sporządzać wykres lub przedstawiać za pomocą wykresu.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Tablice flipchart

 

Jest to lekka, mobilna i łatwa w przenoszeniu tablica, której wysokość można regulować wedle własnych preferencji i warunków otoczenia. Występuje w wariantach stałych, czyli stawiana jest na trzech nogach, które gwarantują jej stabilność lub ruchomych, wyposażonych w kółka, dzięki którym łatwo i szybko można je przestawić w inne miejsce. Jednak najważniejszym rozróżnieniem rodzajów tych tablic, jest powierzchnia suchościeralna. Pierwszą z nich jest powierzchnia niemagnetyczna, po której można pisać markerami lub umocować na niej arkusz papieru za pomocą wmontowanych zacisków do papieru. Drugą jest magnetyczna, która oprócz właściwości, jaką mają flipcharty niemagnetyczne, umożliwia jeszcze pracę z akcesoriami działającymi na magnes. Tablice flipchart są często domyślnie wyposażone w zaciski lub haki na papier z możliwością regulacji rozstawu oraz półkę na markery.


Flipcharty - zastosowanie

 

Tablice flipchart zdają egzamin w sytuacjach, w których konieczne jest szybkie wizualizowanie naszych myśli lub zapisywanie spostrzeżeń całej grupy, by żadne z nich nam nie uciekło. Dlatego tak często flipcharty są wykorzystywane na konferencjach i wykładach, by móc wzmocnić przekaz werbalny oraz lepiej i bardziej bezpośrednio trafić do publiczności, co jest niemożliwe w przypadku wyświetlania tekstu w prezentacji. Dużym ułatwieniem jest fakt, że na tablicy możliwe jest pisanie nie tylko na papierze, ale także - co najważniejsze - na suchościeralnej powierzchni. Oznacza to, że tekst możemy łatwo usunąć bez użycia wody za pomocą na przykład ścierki czy chusteczki.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kółka
więcej >
Półka
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Uchwyt do zawieszenia bloku
więcej >
Wyciągane ramiona
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena