pokaż: Widok listy produktów:

Tablice informacyjne - korkowe, tekstylne i gabloty

(37)

Czy w dobie komputerów tablice informacyjne korkowe mają jeszcze rację bytu? Chociaż wydawałoby się, że tablice korkowe i wszelakie gabloty i gablotki dawno odeszły do lamusa, to okazuje się, że nadal są w użytkowaniu, a co więcej, stały się modnym dodatkiem nie tylko do biura czy szkoły, ale także domu. 

Ich wyższość nad komputerami polega na tym, że działają nawet wtedy, kiedy brakuje zasilania, nie potrzebują oprogramowania, każdy jest w stanie je obsłużyć, a nawet kiedy okazują się niepotrzebne lub wyeksploatowane - łatwiej je zutylizować.

Tablice korkowe, tekstylne czy gabloty – wygodny, biurowy sposób komunikacji


Zdarzyło się Wam zapomnieć o ważnym spotkaniu, zapłaceniu faktury, poinformowania o zebraniu, a może chciałbyś w jakiś kreatywny sposób dowartościować pracowników lub zamieścić ważne ogłoszenie? No właśnie, tu przydadzą się tablice informacyjne. Do Twojego biura, do pomieszczeń pracowniczych, holu i innych miejsc, gdzie najczęściej wszyscy przechodzą, przychodzą. Tablice korkowe, funkcjonalne, lekkie, estetyczne, a nawet ozdobne, zamykane gabloty, tablice tekstylne to niezawodne organizery, przypominacze, miejsca ekspozycyjne i miejsca wymiany myśli, bo życie biura to nie tylko poważne “papierki”, to także górnolotne myśli i żarty (w dobrym tonie). Najprostszy sposób na biurowy terminarz, informator i … no właśnie biurowy komunikator. Zaletą tablic informacyjnych jest ich przystępna cena, dostępność w różnych rozmiarach, żywotność i praktycznie - niezniszczalność.

Tablice korkowe w drewnianej lub aluminiowej ramie, z akrylową witryną, gabloty zamykane na klucz – wybierz taką, która będzie adekwatna do Twoich potrzeb i potrzeb pracowników, a może zdecydujesz się na tablicę do domu?
Tablice informacyjne zakupione w naszym sklepie to dobra inwestycja, z którą poprawisz funkcjonowanie biura. Wypróbuj sposób “na tablicę”.

Filtry zwiń rozwiń

Wszystkie
Promocje (1)

Cena brutto

Dwustronna
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kółka
więcej >
Obrotowy mechanizm
więcej >
Półka
więcej >
Rama
więcej >
Uchwyt do zawieszenia bloku
więcej >
Zamek imbusowy
więcej >
Zamykana na kluczyk
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Ilość kartek
więcej >