• 22 255 95 55

Tablice informacyjne - korkowe, tekstylne i gabloty

Czy w dobie komputerów tablice informacyjne korkowe mają jeszcze rację bytu? Chociaż wydawałoby się, że tablice korkowe i wszelakie gabloty i gablotki dawno odeszły do lamusa, to okazuje się, że nadal są w użytkowaniu, a co więcej, stały się modnym dodatkiem nie tylko do biura czy szkoły, ale także domu. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Ich wyższość nad komputerami polega na tym, że działają nawet wtedy, kiedy brakuje zasilania, nie potrzebują oprogramowania, każdy jest w stanie je obsłużyć, a nawet kiedy okazują się niepotrzebne lub wyeksploatowane - łatwiej je zutylizować.

Tablice korkowe, tekstylne czy gabloty – wygodny, biurowy sposób komunikacji


Zdarzyło się Wam zapomnieć o ważnym spotkaniu, zapłaceniu faktury, poinformowania o zebraniu, a może chciałbyś w jakiś kreatywny sposób dowartościować pracowników lub zamieścić ważne ogłoszenie? No właśnie, tu przydadzą się tablice informacyjne. Do Twojego biura, do pomieszczeń pracowniczych, holu i innych miejsc, gdzie najczęściej wszyscy przechodzą, przychodzą. Tablice korkowe, funkcjonalne, lekkie, estetyczne, a nawet ozdobne, zamykane gabloty, tablice tekstylne to niezawodne organizery, przypominacze, miejsca ekspozycyjne i miejsca wymiany myśli, bo życie biura to nie tylko poważne “papierki”, to także górnolotne myśli i żarty (w dobrym tonie). Najprostszy sposób na biurowy terminarz, informator i … no właśnie biurowy komunikator. Zaletą tablic informacyjnych jest ich przystępna cena, dostępność w różnych rozmiarach, żywotność i praktycznie - niezniszczalność.

Tablice korkowe w drewnianej lub aluminiowej ramie, z akrylową witryną, gabloty zamykane na klucz – wybierz taką, która będzie adekwatna do Twoich potrzeb i potrzeb pracowników, a może zdecydujesz się na tablicę do domu?
Tablice informacyjne zakupione w naszym sklepie to dobra inwestycja, z którą poprawisz funkcjonowanie biura. Wypróbuj sposób “na tablicę”.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronna
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Kółka
więcej >
Obrotowy mechanizm
więcej >
Półka
więcej >
Rama
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Uchwyt do zawieszenia bloku
więcej >
Zamek imbusowy
więcej >
Zamykana na kluczyk
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena