• 22 255 95 55

Tablice interaktywne

Wyznacznikiem tego, w jakim stopniu poszczególne biuro można uznać za nowoczesne jest m.in. jego wyposażenie. Jeżeli więc zależy Państwu na tym, by dane pomieszczenie prezentowało się jak najbardziej korzystnie pod tym względem, polecamy składające się na naszą ofertę tablice interaktywne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Zaawansowane technologiczne tablice interaktywne unowocześnią każde pomieszczenie, w których znajdą dla siebie miejsce

Możliwość szybkiego i bezproblemowego podłączenia ich do komputera sprawia, że obraz wyświetlany na jego ekranie pojawia się – za sprawą działania projektora – również na dużej białej tablicy. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z poszczególnych programów (zwłaszcza graficznych) jest możliwe bez konieczności zasiadania przed komputerem stacjonarnym bądź laptopem, lecz w sposób dotykowy. By tak się stało, wystarczy przyciskać palcem bądź specjalnym wskaźnikiem odpowiednie ikony. Śmiało można powiedzieć więc, że korzystanie z tablic interaktywnych w taki sposób pozwala zapomnieć o konieczności posługiwania się myszką, a obraz wyświetlany przez projektor jest doskonale widoczny nawet ze znacznej odległości.

Główne korzyści płynące z wykorzystywania w biurze tablice interaktywnych z naszej oferty

Oferowane tablice interaktywne, dostępne w naszej ofercie w korzystnej cenie, stanowią grupę innowacyjnych artykułów elektronicznych pozwalających dokonywać prezentacji w zdecydowanie bardziej nowoczesny sposób, co w dużym stopniu jest w stanie podnieść prestiż pomieszczenia, w którym są wykorzystywane. Poza tym stosowanie ich w praktyce ułatwia ukazywanie wykresów, tabel czy raportów w tym samym momencie dla licznej grupy osób, pozwalając zaoszczędzić dużą ilość czasu. Jeżeli więc zależy Państwu na tym, by pozyskać tablice interaktywne o odpowiednich wymiarach, wykorzystującące najnowsze technologię i możliwe do połączenia z komputerem poprzez port USB, zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego DlaBiura24.pl.

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość tablicy [cm]
więcej >
Sposób obsługi
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Właściwości powierzchni
więcej >
Powierzchnia całkowita (szer. x wys.) [cm]
więcej >
Powierzchnia użytkowa (szer. x wys.) [cm]
więcej >
Przekątna [cale]
więcej >
Komunikacja z komputerem
więcej >
Moc urządzenia [W]
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rekomendowane parametry Microsoft Windows
więcej >
Technologia
więcej >

Cena