Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Tablice interaktywne

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zaawansowane technologiczne tablice interaktywne unowocześnią każde pomieszczenie, w których znajdą dla siebie miejsce

Możliwość szybkiego i bezproblemowego podłączenia ich do komputera sprawia, że obraz wyświetlany na jego ekranie pojawia się – za sprawą działania projektora – również na dużej białej tablicy. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z poszczególnych programów (zwłaszcza graficznych) jest możliwe bez konieczności zasiadania przed komputerem stacjonarnym bądź laptopem, lecz w sposób dotykowy. By tak się stało, wystarczy przyciskać palcem bądź specjalnym wskaźnikiem odpowiednie ikony. Śmiało można powiedzieć więc, że korzystanie z tablic interaktywnych w taki sposób pozwala zapomnieć o konieczności posługiwania się myszką, a obraz wyświetlany przez projektor jest doskonale widoczny nawet ze znacznej odległości.

Główne korzyści płynące z wykorzystywania w biurze tablice interaktywnych z naszej oferty

Oferowane tablice interaktywne, dostępne w naszej ofercie w korzystnej cenie, stanowią grupę innowacyjnych artykułów elektronicznych pozwalających dokonywać prezentacji w zdecydowanie bardziej nowoczesny sposób, co w dużym stopniu jest w stanie podnieść prestiż pomieszczenia, w którym są wykorzystywane. Poza tym stosowanie ich w praktyce ułatwia ukazywanie wykresów, tabel czy raportów w tym samym momencie dla licznej grupy osób, pozwalając zaoszczędzić dużą ilość czasu. Jeżeli więc zależy Państwu na tym, by pozyskać tablice interaktywne o odpowiednich wymiarach, wykorzystującące najnowsze technologię i możliwe do połączenia z komputerem poprzez port USB, zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego DlaBiura24.pl.

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >
Grubość tablicy [cm]
więcej >
Sposób obsługi
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Właściwości powierzchni
więcej >
Paski narzędziowe na tablicy
więcej >
Powierzchnia całkowita (szer. x wys.) [cm]
więcej >
Powierzchnia użytkowa (szer. x wys.) [cm]
więcej >
Przekątna [cale]
więcej >
Komunikacja z komputerem
więcej >
Moc urządzenia [W]
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rekomendowane parametry Microsoft Windows
więcej >
Technologia
więcej >