• 22 255 95 55

Tablice suchościeralne magnetyczne i planery

Tablice suchościeralne są praktyczne i uniwersalne, potrzebujesz do nich jedynie mazak lub kilku mazaków w różnych kolorach. Wykorzystuje się je w przestrzeniach o różnym przeznaczeniu – do zapisywania notatek, eksponowania dla szerszego grona pracowników ważnych informacji. Sprawdź też inne nasze tablice i akcesoria.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Najczęściej spotykamy je w szkołach, na uczelniach, w przedszkolach, ale też w pokojach dzieci, uczniów i studentów. Tablice suchościeralne to także praktyczne rozwiązanie do biura, które pomoże Ci uporządkować zadania i obowiązki Twoich pracowników. Możesz je wykorzystać zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak również na sali konferencyjnej, office space’ach, w miejscu przeznaczonym do odpoczynku.
 

Zalety tablic magnetycznych na stojaku o właściwościach suchościeralnych

 
Tablice suchościeralne są praktyczne i uniwersalne, potrzebujesz do nich jedynie mazak lub kilku mazaków w różnych kolorach. Wykorzystuje się je w przestrzeniach o różnym przeznaczeniu – do zapisywania notatek, eksponowania dla szerszego grona pracowników ważnych informacji czy też podczas przeprowadzania szkoleń, prezentacji i wykładów. Tablice suchościeralne wykazują się bardzo dużą odpornością na wpływ czynników mechanicznych, ale też atmosferycznych, dzięki czemu można je umieścić na ścianie nasłonecznionego pomieszczenia. Ich dużą zaletą jest brak dyskomfortu, który towarzyszy pisaniu po tablicy kredą. Ponadto tablice suchościeralne to najczęściej również tablice magnetyczne . Za pomocą magnesów przypniesz do nich kolorowe karteczki z ważnymi informacjami, kartki urodzinowe od kolegów z pracy czy też krótkie powitania na początek nowego dnia z kilkoma miłymi słowami do swojego zespołu. Tablice magnetyczne w biurze posłużą Ci też jako przypomnienie o wykonaniu ważnego telefonu czy o uregulowaniu należności za fakturę – jeżeli otrzymałeś ją w wersji papierowej, przypnij ją do tablicy!
 

Tablice magnetyczne suchościeralne do biura i planery miesięczne na biurkow w sklepie internetowym dlabiura24.pl

 
W naszej ofercie dostępne są tablice suchościeralne i tablice magnetyczne w różnych rozmiarach. Potrzebujesz mniejszej do biura czy większej do sali konferencyjnej? Alternatywą dla standardowych tablic są planery tygodniowe i miesięczne podzielone w sposób czytelny na strefy, poszczególne dni i tygodnie, dzięki czemu masz już gotowy plan, który pozostaje wypełnić notatkami.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Magnesy
więcej >
Marker
więcej >
Półka
więcej >
Samoprzylepne
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena