• 22 255 95 55

Tabliczki informacyjne

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

O ile bardziej skomplikowana byłaby nasza codzienność, gdyby nie tabliczki informacyjne. Ich obecność szczególnie doceniamy tam, gdzie jest wiele pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Jak trafić do właściwego, gdy nie ma tabliczki i nie widzimy, co znajduje się za drzwiami? Szukanie toalety przydarzyło się pewnie niejednej osobie. Widoczne oznaczenie drzwi w formie tabliczek informacyjnych nie tylko do pomieszczeń biurowych, ale innych stref również, zdecydowanie poprawia funkcjonowanie firmy.

Tabliczki informacyjne na drzwi – komunikatywny system informacyjny

Niewielkich rozmiarów, ale widoczne i estetyczne tabliczki informacyjne do oznaczania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu (toaleta, szatnia) czy oznaczenie stref (zakaz palenia, zakaz używania telefonów komórkowych itp.) są niezbędne w każdej firmie, instytucji publicznej, biurowcu.

Tabliczki informacyjne do biura – ramki na informacje

Różnej wielkości ramki informacyjne, w których możemy umieścić regulamin, ogłoszenia, ciekawostki (pomysłów na wykorzystanie takiej formy tablic informacyjnych jest naprawdę dużo) są równie użyteczne jako “nośnik” informacji. Można je umieścić na drzwiach, ścianie na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia biurowego – wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Funkcjonalne ramki, w których treść można bez problemu wymienić posłużą wiele lat.

Zadbaj o wizerunek firmy umieszczając tabliczki informacyjne na drzwiach pomieszczeń

Dbałość o szczegóły to jest to, na co zwracamy uwagę. W połączeniu z kompetencją pracowników i profesjonalizmem szefa, nawet takie wydawałoby się nieistotne elementy jak tabliczki informacyjne na drzwi (nie tylko biura) stanowią całość, budującą pozytywny wizerunek firmy. Szukając wyposażenia do biura nie zapominajcie o tabliczkach. W naszym sklepie możesz mieć pewność, że kupisz produkty najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą i poczyń niezbędne zakupy. Zapraszamy.

Filtry