• 22 255 95 55

Tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki na drzwi biurowe w naszym sklepie

Tabliczki informacyjne na drzwi i przydrzwiowe z dlabiura24.pl na wymienne indentyfikatory z nazwiskiem. Na dane osobowe, godziny pracy i inne wskazówki. Sprawdź także tabliczki z symbolami i oznaczeniami WC oraz innych pomieszczeń wspólnej użyteczności w biurze.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DURABLE

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Tabliczki informacyjne przydrzwiowe, a właściwie ich brak, nie jeden z nas odczul na własnej skórze. Jeśli zdarzyło się Wam szukanie konkretnego biura w korporacjach czy innych dużych biurowcach, szpitalu czy szkole, gdzie brakowało czytelnego systemu informacyjnego dotyczącego rozmieszczenia pomieszczeń, a co gorsza – nie było tabliczek informacyjnych to wiecie, o co chodzi. To jak szukanie igły w stogu siana. Pukanie do kolejnych drzwi potęguje frustrację, tak, że po odnalezieniu właściwego pomieszczenia rzadko kto jest w stanie spokojnie załatwić sprawę. Jak to świadczy o firmie i jej podejściu do petenta?

Tabliczki przydrzwiowe – zadbaj o czytelne oznaczenie pomieszczeń

Na wizerunek firmy mają wpływ nawet tak z pozoru banalne rzeczy jak tabliczka przydrzwiowa. Estetyczne oznaczenie pomieszczenia, zawierające podstawowe informacje takie jak np. numer pokoju, dział, imię i nazwisko osoby pracującej, funkcja nie tylko ułatwia odszukanie konkretnego biura, ale spójny system oznaczenia wszystkich pomieszczeń zdecydowanie podnosi wizerunek firmy w oczach petentów. Tabliczki informacyjne przydrzwiowe to nie jest aż tak wielki koszt, a ich montaż zwraca się w postaci zadowolonych klientów, kontrahentów, którzy zwracają uwagę na dobrą organizację pracy instytucji, firm itp. i chętnie do nas wracają.

Tabliczki przydrzwiowe - jakość i estetyka w dobrej cenie

W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiele produktów ułatwiających dobrą pracę każdego biura. Wysokiej jakości funkcjonalne tabliczki przydrzwiowe również znalazły się w naszej ofercie. Posiadamy w sprzedaży różnych rozmiarów tabliczki akrylowe, aluminiowe z frontem akrylowym i tabliczki plastikowe. Każdą z nich bez problemu zamontujesz w wyznaczonym miejscu (w komplecie znajdują się śruby mocujące lub paski samoprzylepne) i w prosty sposób wymienisz treść (folia do druku również znajduje się w zestawie). Instalując tabliczki informacyjne przydrzwiowe budujesz wizerunek firmy i wyrażasz szacunek do petenta. Zobacz również tablice suchościeralne!

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Samoprzylepne
więcej >
Śruby
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena