• 22 255 95 55

Tabliczka przydrzwiowa aluminiowa

Połączenie praktycznych rozwiązań oraz eleganckiego wyposażenia — tabliczki aluminiowe na drzwi są jednymi z najpopularniejszych systemów informacyjnych. Swobodne poruszanie się po miejscu pracy, szpitalu czy też szkole jest częścią dobrze zorganizowanej przestrzeni

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał:Aluminium

Pokaż na stronie:

Tabliczka przydrzwiowa aluminiowa 

Tabliczka przydrzwiowa aluminiowa

Połączenie praktycznych rozwiązań oraz eleganckiego wyposażenia — tabliczki aluminiowe na drzwi są jednymi z najpopularniejszych systemów informacyjnych. Swobodne poruszanie się po miejscu pracy, szpitalu czy też szkole jest częścią dobrze zorganizowanej przestrzeni. Ważne jest to, aby przy każdym pomieszczeniu widniała, chociaż podstawowa informacja – o numerze pokoju oraz osobie pracującej w danym miejscu. Pozwala to nie tylko na odnalezienie się w wielkich korporacjach, ale i dotarcie do odpowiedniego pomieszczenia w niewielkich biurach. Praktyczne wyposażenie jest domeną nowoczesnych i przyjaznych miejsc pracy, dlatego warto zapoznać się z ofertą tabliczek informacyjnych aluminiowych.

 

Eleganckie i praktyczne tabliczki aluminiowe na drzwi 

Decydując się na wyposażenie, jakim jest tabliczka przydrzwiowa aluminiowa, nie warto rezygnować z estetycznego wykończenia wnętrza. Duża oferta tabliczek informacyjnych na rynku pozwala na dobranie gustownego wyposażenia, które będzie jak najlepiej spełniało swoją funkcję. Tabliczki aluminiowe na drzwi są najczęstszym wyborem, jeżeli chodzi o systemy informacyjne. Można je dobrać w wielu wielkościach w tym w większych formatach na przykład A4, jak i małych takich jak tabliczki aluminiowe na drzwi. Co więcej, metaliczne wykończenie ramek wpasowuje się w wykończenie wielu miejsc, pozostawiając je stylowymi i estetycznymi.

 

Tabliczka przydrzwiowa aluminiowa - praktyczne wykorzystanie 

Tabliczki aluminiowe są lekkie, co jest ich dużym atutem. Aby je zawiesić, nie jest konieczne ingerowanie w powierzchnie ściany lub drzwi. Można je zamontować za pomocą taśmy dwustronnej lub w inny nieinwazyjny sposób. Dodatkowo wszystkie elementy w tabliczce aluminiowej są gładkie, dzięki czemu na jej powierzchni nie osadza się tak szybko kurz i brud, a jej czyszczenie jest łatwe i sprawne. Montaż takiej tabliczki można wykonać w kilku prostych krokach, dzięki czemu w krótkim czasie można zawiesić nawet wiele oznaczeń. Co więcej, sposób wymiany informacji jest bardzo prosty. Wystarczy lekko wsunąć kartkę informacyjną za szybkę i zabezpieczyć ją ogranicznikami.

Filtry

Producenci
więcej >
Materiał
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Samoprzylepne
więcej >
Symbol
więcej >

Cena