• 22 255 95 55

Taborety biurowe i drabiny

 Potrzebujesz wyposażenia do biura, które umożliwi Ci sięganie do wysokich miejsc? Polecamy taborety biurowe i drabiny aluminiowe dostepne w naszej ofercie!

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:


Taborety biurowe i ich rodzaje
 

Zastanawiasz się, w jakim celu właściwie warto się na niego zdecydować? Taborety biurowe mają zdecydowanie inne zastosowanie niż te, które znajdują się w naszych mieszkaniach. To niewielkie meble, które ułatwiają dostęp do dokumentów i innych rzeczy, znajdujących się na wyższej wysokości. Dzięki nim możemy w biurze wykorzystać regały i szafki z większą liczbą półek, sięgających do sufitu. Z dostępem do nich nie powinny mieć problemu nawet najniższe osoby. Taborety biurowe mogą zastąpić również drabiny aluminiowe. To także praktyczne wyposażenie dedykowane dla każdej przestrzeni biurowej. Dzięki takim rozwiązaniom łatwiej zagospodarujesz całą przestrzeń swojego biura.
 

Oferujemy szeroki wybór taboretów do biura, bezpiecznych w użytkowaniu i o stabilnej konstrukcji. Taborety biurowe charakteryzują się lekkością oraz mobilnością. Można je z łatwością przenosić w zależności od potrzeb ich wykorzystania w konkretnym miejscu i pomieszczeniu. Zazwyczaj są 2-stopniowe, co ułatwia wchodzenie. Lżejsze modele wykonane są z plastiku, nieco cięższe cechują się solidną, metalową konstrukcją. Mają też różne wielkości. Niektóre wyposażone są dodatkowo w praktyczne kółka, dzięki którym bez problemu można je przestawiać. Taborety biurowe nie zajmują dużo miejsca i na pewno ich obecność nie wpływa niekorzystnie na komfort pracy i poruszania się po pomieszczeniu.

Drabiny aluminiowe do Twojego biura
 

Potrzebujesz większego podwyższenia ze względu na duża wysokość pomieszczeń w swoim biurze? Proponujemy drabiny aluminiowe 3-, 4- i 5-stopniowe. Wykonane są z lekkiego, ale solidnego i odpornego na wszelkie uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych aluminium. Można je złożyć, co ułatwia ich przechowywanie. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się drabiny. Spełniają normę PN EN-131, są bezpieczne w użytkowaniu.

Urządzasz biuro? Koniecznie sprawdź naszą ofertę wyposażenia: oznaczeń, mebli biurowychkrzeseł i foteli.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość kółek
więcej >
Ilość stopni
więcej >
Kolor
więcej >
Maksymalne obciążenie [kg]
więcej >
Nóżki antypoślizgowe
więcej >
Plastikowa półka z haczykiem
więcej >
Podest antypoślizgowy
więcej >
Średnica dół [mm]
więcej >
Średnica góra [mm]
więcej >
Wysokość drabiny rozłożonej do podestu [mm]
więcej >
Wysokość drabiny rozłożonej [mm]
więcej >
Wysokość drabiny złożonej [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena