• 22 255 95 55

Taśmy dwustronnie klejące

Taśmy dwustronne to akcesoria, które znajdziemy w szufladzie każdego biurka w firmie, a także w szafce majsterkowicza i skrzynce złotej rączki.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Rodzaje taśm dwustronnie klejących
 

Obecnie możemy wybierać spośród różnych rodzajów taśm, które składają się zawsze z konkretnego nośnika, jest nim folia, siatka, pianka, fizelina lub włóknina. Dodatkowo taśmy dwustronne muszą posiadać warstwę kleju – kauczukowego lub akrylowego. Trzecim elementem składowym taśmy jest przekładka odpowiadająca za zabezpieczenie kleju. Tu z kolei funkcję tę pełni papier silikonowy lub folia. Główne zastosowanie taśmy to oczywiście łączenie dwóch powierzchni/elementów/ części składowych.

Taśmy dwustronne klejące dostępne są w rolkach o różnej długości. Zdarzają się też taśmy w formie arkuszy, są jednak znacznie mniej praktyczne. Taśmę w rolce można przyciąć do dowolnej długości, a więc w zależności od potrzeb używamy kawałka o konkretnej długości. Taśmy dwustronne sprawdzą się do sklejania oraz łączenia m.in. drewna, tektury, tworzyw sztucznych, skóry, szkła, aluminium, metalu, ceramiki, marmuru, płyty gipsowo-kartonowej, a także wszelkiego rodzaju tekstyliów. Niektóre taśmy dwustronne klejące charakteryzują się unikalnymi właściwościami, jak np. wysoka odporność na wilgoć czy promieniowanie UV, co zwiększa zakres ich wykorzystania.
 

Gdzie wykorzystuje się najczęściej taśmy dwustronne?
 

Znając ich właściwości, jak i przeznaczenie, możesz zdecydować, czy będą potrzebne również Tobie. Taśmy dwustronne klejące pozwolą Ci szybko i łatwo zamontować wszelkie materiały reklamowe, jak plakaty czy przestrzenne litery. Możesz nimi naprawić drobne usterki, wymagające połączenia dwóch elementów. Zamkniesz nimi papierowe pudełka i koperty, a także odpowiednio je oznaczysz, naklejając kartkę z adresem lub logo swojej firmy. Taśmy dwustronne stanowią także sposób na przyklejenie różnego rodzaju dekoracji, a także planszy z zadaniami, co jest bardzo popularne w korporacjach. Tak naprawdę zastępują zwykły klej, są jednak bardziej trwałe i zapewniają lepsze przyleganie do przyklejonych powierzchni.

Sprawdźrównież ofertę taśm papierowych oraz pakowych.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena