• 22 255 95 55

Teczki harmonijkowe

Teczka harmonijkowa umożliwia nam przejrzystą segregację przy użyciu przegródek. Dzięki harmonijkowemu grzbietowi możemy przechowywać większe ilości dokumentów. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zapewne każdy z was chociaż raz miał okazje korzystać z artykułu biurowego, jakim są teczki na dokumenty. Wielokrotnie zabezpieczały one nasze najważniejsze dokumenty przed pogięciem, czy wszelkimi innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby mieć na nie negatywny wpływ. Oprócz aspektu archiwizacyjnego istnieją również modele, których głównym zadaniem jest ułatwienie nam segregacji dokumentów. Tym artykułem biurowym zdecydowane są wszystkie teczki harmonijkowe. Poznajcie wiele, niedocenionych zastosowań tego artykułu biurowego. 


Teczka harmonijkowa- zastosowanie 

Teczka harmonijkowa z przegródkami jest niezwykle docenianym produktem, który ma swoich zwolenników w każdej grupie wiekowej. Teczka harmonijkowa cieszy się swoją popularnością między innymi w takich instytucjach jak szkolnictwo, czy sądownictwo. W tych miejscach szczególnie istotne jest prawidłowe segregowanie tematyczne poszczególnych dokumentów. Podział niekiedy jest naprawdę szeroki i nietrudno w tym wszystkim o pomyłkę. Pracownicy biurowi również stosunkowo często widziani są na ulicy z produktem, jakim jest teczka harmonijkowa z rączką. Produkt ten dodatkowo został wzbogacony w uchwyt, ułatwiający nam łatwe przemieszczanie się wraz z dokumentami z miejsca w miejsce


Teczka harmonijkowa na dokumenty - budowa i formaty 

teczka harmonijkowa

Teczka harmonijkowa z przegródkami budową przypomina teczkę z szerokim grzbietem. Kluczową różnicą pomiędzy tymi dwoma modelami niewątpliwie jest grzbiet. Teczka z przegródkami na dokumenty z pierwszej grupy produktów, charakteryzuję się harmonijkową budową grzbietu. W rezultacie jesteśmy w stanie pomieścić znacznie więcej dokumentów lub szerszych przedmiotów jak przykładowo katalogi lub notesy. Warto wspomnieć, że teczki harmonijkowe dostępne są w wielu formatach. 

Teczka harmonijkowa - podział ze względu na format: 

 • teczka harmonijkowa A4 
 • teczka harmonijkowa A5 
 • teczka harmonijkowa A3 


Kolejnym kluczowym parametrem wpływającym na nasz wybór, powinna być ilość przegródek. To właśnie ona wpływa na to ile oraz jakiej szerokości dokumenty będziemy w stanie przechowywać. 

Teczka harmonijkowa A4 - podział ze względu na ilość przekładek: 

 • teczka harmonijkowa na dokumenty 7 przegródek 
 • teczka harmonijkowa na dokumenty 6 przegródek
 • teczka harmonijkowa 12 przegródek 
 • teczka harmonijkowa 24 przegródki 
 • teczka harmonijkowa 26 przegródek 


Teczki harmonijkowe w większości produkowane są z trwałej folii pp. Niekiedy producenci oferują nam teczki z grubego kartonu. To tworzywo jest jednak zdecydowanie mniej popularne. 
Ostatnim parametrem, na który według nas należy zwrócić uwagę jest rodzaj zapięcia. 

Teczka harmonijkowa z przegródkami - podział ze względu na zapięcie: 

 • narożne gumki 
 • gumka na środku 
 • plastikowy zamek


Teczka z przegródkami na dokumenty - sprawdzeni producenci

Podczas podejmowania decyzji dotyczącej zakupu należy kierować się czymś więcej niż jedynie intuicją. Warto, abyśmy wspierali marki z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Niewątpliwie w tej grupie znajdą się takie firmy jak: 

Filtry

Producenci
więcej >
Etykieta
więcej >
Format
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kieszonka na CD
więcej >
Kieszonka na wizytówki
więcej >
Kieszonka z klapką
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena