• 22 255 95 55

Teczki LEITZ

Kolorowe teczki na dokumenty Leitz to przede wszystkim świetne teczki z gumką oraz ekologiczne teczki na specjalne zamknięcie. Oprócz tego, że zapewniają wysoką funkcjonalność, to są również gwarancją stylowego wyglądu, który doskonale prezentuje się w każdym nowoczesnym biurze.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: LEITZ

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Teczki na dokumenty Leitz

Jak przechowywać dokumenty w odpowiedni sposób, aby nie poniszczyły się w trakcie procesu archiwizacji? Najlepszym sposobem jest wykorzystanie teczki na dokumenty, która jest sztywna i dzięki temu zabezpiecza kartki przed mało estetycznymi zagnieceniami. Produktami, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, są teczki na dokumenty Leitz. Artykuły biurowe marki Leitz są znane i doceniane przez klientów na całym świecie głównie ze względu na ich wysoką jakość, funkcjonalność oraz innowacyjny design. Teczki na dokumenty Leitz nie są w tej kwestii wyjątkiem. Firma Leitz oferuje bowiem stylowe i eleganckie teczki, które doskonale spełniają swoje najważniejsze funkcje. Warto przyjrzeć im się dokładniej.

 

Teczki Leitz – czym się charakteryzują?

Teczki na dokumenty Leitz

Nie od dziś wiadomo, że marka Leitz stawia w swoich produktach przede wszystkim na jak najwyższą jakość. Z tego względu zaprojektowane przez nią teczki Leitz zachwycają klientów dbałością o nawet najmniejszy szczegół. W pierwszej kolejności zaliczyć można do nich teczki z gumką Leitz, które stworzone są z kartonu o wysokiej gramaturze o laminowanej powierzchni. Wykorzystanie takiego materiału powoduje, że teczki te są wyjątkowo wytrzymałe, sztywne, a także elegancko się prezentują. Zastosowanie 3 wewnętrznych skrzydeł jest elementem zapobiegającym wysunięciu się dokumentów z teczki. 

Osobom, które szczególnie dbają o środowisko, z pewnością przypadną do gustu ekologiczne teczki Leitz Recycle. Wykonane zostały bowiem z polipropylenu pochodzącego z recyklingu i co więcej, w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Design składa się z eleganckiej okładki ze stylowym wzorem oraz innowacyjnym zapięciem, gwarantującym maksimum wygody.

 

Teczki z gumką Leitz – kolekcja WOW

Warto wspomnieć, że teczki z gumką Leitz są produktami zaliczającymi się do kolekcji WOW. Tym, co ją wyróżnia, jest przede wszystkim rewelacyjny styl oraz wspaniała funkcjonalność okraszona intensywnymi kolorami, które wprowadzają życie do każdego wnętrza. Podczas projektowania kolekcji WOW celem marki Leitz było przede wszystkim dostosowanie produktów w taki sposób, by dzięki nim możliwe było wyrażenie w pełni osobowości każdego użytkownika. 

 

Teczki na dokumenty Leitz – kolory 

Teczki Leitz dostępne są w kilku popularnych kolorach, dzięki którym każda z nich prezentuje się niezwykle gustownie. Wśród nich wymienić można następujące warianty kolorystyczne:

  • Teczka z gumką Leitz zielona
  • Teczka z gumką Leitz różowa
  • Teczka z gumką Leitz niebieska
  • Teczka z gumką Leitz biała

 

Leitz – o producencie

Leitz to innowacyjna marka, która może pochwalić się 140-letnią tradycją. Z produktami Leitz kojarzą się przede wszystkim wygodne rozwiązania oraz oryginalne wzornictwo. W ofercie marki znaleźć można m.in. zszywacze, dziurkacze czy pudła archiwizacyjne. Dzięki wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej, intensywnej kolorystyce kolekcje takie jak Leitz WOW, Leitz Style czy zszywacze Softpress stały się już biurowymi klasykami oraz znakiem rozpoznawczym marki Leitz.

Filtry

Producenci
więcej >
więcej >
Etykieta
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Format
więcej >
Gramatura kartonu [g/m2]
więcej >
Grubość kartonu [mm]
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kalkulator
więcej >
Kieszeń na telefon komórkowy
więcej >
Kieszonka na CD
więcej >
Kieszonka na wizytówki
więcej >
Kieszonka z klapką
więcej >
Mechanizm skoroszytowy
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Notes
więcej >
Odczepiany regulowany pas na ramię z osłoną
więcej >
Okleina
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Otwór na palec
więcej >
Pasek do mocowania notebooka
więcej >
Pasek na ramię
więcej >
Przegroda na laptopa
więcej >
Rączka
więcej >
Rodzaj grzbietu
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Uchwyt na długopis
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność kartek
więcej >

Cena