• 22 255 95 55

Teczki format A4

Teczka na dokumenty A4 to niezbędnik w każdym gospodarstwie domowym. Trwale zabezpieczy nasze dokumenty przed wszystkimii zniszczeniami. 

 

 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A4

Pokaż na stronie:

Teczka na dokumenty A4 jest jednym z najbardziej popularnych artykułów biurowych, które odgrywają istotną rolę w procesie archiwizacji. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał w ręku ten często niedoceniany artykuł biurowy. Teczka tekturowa A4 zabezpiecza nasze dokumenty przed zagięciami i zabrudzeniami To niezbędnik zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak i małych, czy dużych firmach. Poznaj wiele zastosowań produktu, jakim jest teczka A4 na dokumenty.
 

Teczka A4 - zastosowanie produktu

Teczka papierowa na dokumenty A4 jest najpopularniejszym modelem ze wszystkich aktualnie dostępnych na rynku. W zależności od rodzaju teczka papierowa A4 może spełniać naprawdę wiele funkcji. Główne zastosowanie teczki na dokumenty A4 obserwujemyw biurach, instytucjach oraz gospodarstwach domowych, wszędzie tam, gdzie w większym lub mniejszym stopniu przechowywane są dokumenty. 
 

Teczka A4 na dokumenty - rodzaje

Teczka niebieska

Teczka A4 cechuje się szeroką różnorodnością. Warto na wstępie wspomnieć, że oprócz wcześniej wspomnianego formatu A4 na rynku dostępny jest również format A3 i A5. Wracając jednak do teczki na dokumenty A4, przed zakupem należy dokładnie przeanalizować wszystkie parametry. Pierwszym podstawowym pytaniem, które powinniśmy zadać jest to, jak dużą ilość dokumentów chcemy przechowywać w teczce. Im teczka plastikowa A4 ma szerszy grzbiet, tym większą ilość dokumentów będziemy w stanie w niej przechować. Kolejną rzeczą jest rodzaj tworzywa z którego została wykonana teczka A4. Ten parametr w głównej mierze wpływa na trwałość naszego produktu. 

Teczka A4 na dokumenty - podział ze względu na tworzywo:

  • teczka A4 plastikowa 
  • teczka papierowa A4 
  • teczka tekturowa A4 
  • teczka A4 wykonana z folii pp 
  • teczka A4 karton wykończony folią pp
  • teczka A4 PVC
  • teczka A4 preszpanowa 


Wiemy już, jak ważny jest prawidłowy wybór szerokości grzbietu oraz tworzywa teczki na dokumenty A4. Przed dokonaniem zakupu warto również, abyśmy zastanowili się jakie ma być główne zastosowanie naszego artykułu biurowego, a zarazem też jego rodzaj.


Teczka A4 plastikowa - podział ze względu na rodzaj: 

teczke ze szkrzydłami


Teczka na dokumenty A4 - najpopularniejszy model

Do najpopularniejszego, a zarazem najbardziej praktycznego modelu zdecydowanie należy tradycyjna teczka A4 tekturowa. Model ten znajdziemy w niemalże każdym domu, czy firmie. Dostępny jest w szerokiej kolorystyce oraz w różnorodnym podziale ze względu na rodzaj zapięcia. Wybór tak naprawdę zależy jedynie od naszych indywidualnych preferencji. Zapewniamy, że każdy znajdzie produkt dostosowany pod najróżniejsze potrzeby. 


Teczka na dokumenty A4 - sprawdzeni producenci, niska cena 

Ważne jest, aby produkty, które wybieramy cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów i selektywnie je powiększają. 

Główni dystrybutorzy - im warto zaufać: 

Filtry

Producenci
więcej >
więcej >
Etykieta
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Format
więcej >
Gramatura kartonu [g/m2]
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Grubość kartonu [mm]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Indeks
więcej >
Kieszonka na CD
więcej >
Kieszonka na wizytówki
więcej >
Kieszonka z klapką
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm skoroszytowy
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Okleina
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Otwór na palec
więcej >
Rodzaj grzbietu
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Wykończenie
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena