• 22 255 95 55

Teczki na rzep

Teczka na rzep jest praktycznym artykułem biurowym, który umożliwia nam łatwe przechowywanie dokumentów oraz sprawne otwieranie i zamykanie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Teczki na dokumenty są praktycznym oraz popularnym artykułem biurowym. Cieszą się swoją popularnością na bardzo szeroką skalę. Naprawdę ciężko byłoby wyróżnić firmę, która w swoim asortymencie nie posiadałaby tak podstawowego artykułu biurowego, jakim jest teczka skrzydłowa na dokumenty. Czym więc kierować się w trakcie wyboru? Na co warto zwrócić uwagę, aby produkt spełnił wszystkie nasze kryteria wymagań? 
 

Teczki na rzep - zastosowanie 

teczka na rzep

Teczki na rzepy są produktem łatwym i praktycznym w użyciu. Ich zapinanie i otwieranie jest zdecydowanie łatwiejsze niż teczek na dokumenty z gumką. Te bardzo drobne szczegóły nie wpływają znacząco na jakość produktu. Dobór zapięcia, tak naprawdę zależy jedynie od naszych indywidualnych preferencji. Teczki na rzep swoje zastosowanie znajdują w procesie archiwizacji w wielu firmach oraz instytucjach, czy domach. 

 

Teczka na rzep - budowa i formaty

Teczka skrzydłowa na rzep, dzięki swojej budowie jest w stanie zabezpieczyć niemalże w 100% nasze dokumenty przed zniszczeniem czy wypadnięciem. Teczka na rzepy dostępna jest w wielu formatach. Jeśli więc zastanawialiście się, czy teczka skrzydłowa A4 jest jedynym dostępnym formatem, to odpowiedź jest jednoznaczna- nie. 

Dostępne są również takie formaty jak: 

  • teczka skrzydłowa A5 
  • teczka skrzydłowa A3 
  • teczka skrzydłowa A6 
  • teczka skrzydłowa DL 


Warto zwrócić uwagę na grubość grzbietu teczki na rzep, ponieważ to ten parametr decyduje o tym ile kartek, bądź też katalogów będziemy w stanie pomieścić. 


Teczka a rzep -  najpopularniejszy podział ze względu na szerokość grzbietu 

  • teczka skrzydłowa 5 cm 
  • teczka skrzydłowa 4 cm 


Teczka skrzydłowa wykonana jest najczęściej z kartonu wykończonego folią pp. Tak połączone materiały zapewnią trwałość artykułu biurowego oraz nadadzą mu wykończenia w połysku odpornego na zalania. 

 

Teczka z rzepem - kolorystyka

Teczki na rzep dostępne są w szerokiej kolorystyce. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy na co dzień preferuje kolory klasyczne jak: czarny, biały lub czerwony, czy też mniej stonowane odcienie jak: żółty, czy niebieski. Dystrybutorzy zadbali o najmniejsze szczegóły, aby każdy mógł wybrać kolor dostosowany do swoich indywidualnych preferencji. 
 

Teczka skrzydłowa - sprawdzeni dystrybutorzy, niskie ceny

Niewątpliwie ważne jest, aby produkty, które wybieramy, cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów. Przewodnim producentem produktu teczka na rzep jest firma Vaupe, która wyspecjalizowała się w produkcji teczek na dokumenty. 
 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wykończenie
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Pojemność kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena