• 22 255 95 55

Teczki na zatrzask

 Teczka na zatrzask dostepna w wielu formatch i kolorach. Często wykorzystywana w szkolnictwie w celu przechowywania dokumentów. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Odpowiednie przechowywanie wartościowej dokumentacji zdecydowanie wpływa na komfort i jakość naszej pracy. Artykuły biurowe z działu archiwizacji sprawdzają się świetnie podczas sprawnej organizacji biur, ale i również środowiska domowego. Każdy z nas zapewne chociaż raz miał okazję korzystać z teczek na dokumenty. Do najpopularniejszego artykułu biurowego z tej grupy produktów zdecydowanie należą teczki na gumkę. Na rynku dostępnych jest znaczenie więcej modeli jak na przykład teczka kopertowa na zatrzask. Dowiedzmy się, na co warto zwrócić szczególną uwagę, decydując się na zakup tego produktu. 
 

Teczka kopertowa A4 - zastosowanie

teczka na zatrzask


Teczka kopertowa jest artykułem biurowym stworzonym na wzór koperty. Swoje zastosowanie w głównej mierze znajduje w sytuacji, gdy planujemy przechowywać nieduże ilości dokumentów. Teczka z zatrzaskiem jest praktycznym rozwiązaniem, które ochroni nasze dokumenty przed zagięciami oraz zalaniami. Teczka plastikowa na zatrzask jest stosowana często w szkolnictwie przez nauczycieli do przechowywania sprawdzianów, czy innych ważnych notatek. Produkt ten jest poręczny i praktyczny w użyciu. Poznaj, na które parametry należy zwrócić szczególną uwagę. 

Teczka kopertowa na zatrzask- budowa i formaty
Każdy segregator został zaprojektowany w taki sposób, aby był odpowiednikiem dla wszystkich formatów koszulek na dokumenty. Teczka z zatrzaskiem została stworzona dokładnie z takim samym zamysłem. Tym razem jednak teczka na zatrzask ma znacznie więcej odpowiedników.

Teczka kopertowa - podział ze względu na format:

 • teczka kopertowa A5
 • teczka z klipsem A4
 • teczka kopertowa A3 
 • teczka kopertowa A6
 • teczka kopertow DL Teczka z zatrzaskiem nie jest skomplikowana pod względem budowy. Teczka kopertowa A4 na zatrzask wykonana została głównie z folii pp, która charakteryzuje się niezwykłą odpornością na zabrudzenia i zalania. Dodatkowym udogodnieniem, w które została wzbogacona teczka z zatrzaskiem, jest możliwość wpinania niektórych rodzajów teczek do segregatora. Tego typu rozwiązanie jest podwójnym zabezpieczeniem naszych dokumentów. Teczka kopertowa do segregatora jest znacznie ciekawszym, a zarazem mniej popularnym rodzajem archiwizacji niż ta przy użyciu koszulek na dokumenty. 
Warto wspomnieć, że teczka kopertowa na zatrzask A4 charakteryzuje się zróżnicowanym podziałem ze względu na kolorystykę. 

Teczka kopertowa A3 - kolory: 

 • teczka przezroczysta na zatrzask
 • teczka z klipsem transparentna, niebieska lub czerwona
 • teczka na dokumenty z klipsem koloru dymnego 
 • teczka na zatrzask, miks kolorów 
   

Teczka kopertowa na zatrzask A4 - sprawdzeni producenci, niskie ceny 

Wybierając produkt, którym jesteśmy zainteresowani, należy kierować się przede wszystkim parametrami, ale i również opiniami marki. Niezwykle istotne jest, aby firmy produkujące artykuły biurowe zajmowały się tym głównie z myślą o konsumencie oraz poprawie jego standardu pracy. 

W grupie tych firmy znajdą się: 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena