• 22 255 95 55

Teczki tekturowe

 Teczki tekturowe należą do najpopularniejszego modelu z tej grup produktów. Przekonaj się,  jak wiele funkcji ma ten artykuł biurowy. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Artykuły biurowe to niezbędnik w pracy każdego z nas. Ułatwiają nam codzienne czynności związane nawet z najprostszymi obowiązkami biurowymi. Istnieje wiele firm, które dokładają wszelkich starań, aby produkty, które dostarczają na rynek, spełniały nasze wszystkie wymagania. Jednym z artykułów, który na pewno każdy z nas miał okazję mieć w ręku, jest teczka papierowa. Teczki papierowe są praktycznym artykułem biurowym, który swoje zastosowanie znajduje niemalże w każdym miejscu pracy. Poznajcie wiele modeli i zastosowań jednego produktu - teczki papierowe na dokumenty. 
 

Teczka tekturowa - zastosowanie

teczka kartonowa z gumką

Papierowe teczki odgrywają istotną rolę w procesie archiwizacji dokumentów. Produkt ten należy do jednego z najbardziej upopularyzowanych artykułów biurowych. Ponadto zajmuje znacznie mniej miejsca w szufladach niż segregatory. W dodatku teczki tekturowe na dokumenty są znacznie lżejsze oraz łatwiej je się transportuje. Część modeli ma możliwość umieszczania ich w segregatorach. W związku z tym powstał model- teczka papierowa do segregatora. W ten sposób zabezpieczymy naszą dokumentację podwójnie przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. 

Teczki papierowe do archiwizacji - modele: 

 • teczka konferencyjna papierowa
 • teczki papierowe na dyplomy 
 • teczka tekturowa na dokumenty 
 • teczka papierowa do segregatora 

   

Tekturowa teczka - rodzaje i budowa

Teczka na dokumenty papierowa dostępna jest w wielu rozmiarach. Każdy dokument niezależnie od formatu znajdzie swój odpowiednik w postaci teczki biurowej papierowej. Oprócz tradycyjnego formatu A4, teczki papierowe dostępne są również w formacie A3, A5 oraz A6. Teczka na dokumenty papierowa znana jest nam głównie jako wąska. Na rynku dostępna jest również teczka tekturowa gruba, która charakteryzuje się znacznie szerszym grzbietem. W rezultacie jesteśmy w stanie zmieścić większą ilość kartek. 


Papierowe teczki na dokumenty - podział ze względu na rodzaj zapięcia:


Warto również wspomnieć, że teczka papierowa występuje również jako teczka preszpanowa. Czym w zasadzie jest preszpan? Jest to wielowarstwowa mocno prasowana tektura. Powierzchnia tak wykonanej teczki papierowej jest gładka, odporna na zabrudzenia, ścieranie i zginanie. Teczki preszpanowe produkowane są ze szlachetnych surowców włóknistych w postaci półmasy bawełnianej, twardej masy celulozowej, czy makulatury. 
 

Teczka papierowa na dokumenty - popularne kolory

Teczki tekturowe występują w naprawdę bardzo różnorodnej kolorystyce. Często ten model wykorzystywany jest w szkołach przez dzieci. Dlatego też producenci zadbali o to, aby kolory nie tylko były dostępne w szerokiej gamie, ale i również posiadały ciekawe printy postaci z bajek. 

Papierowa teczka - najpopularniejsze kolory: 

 • teczka tekturowa odcienie klasyczne (czerń, biel, czerwień)
 • teczka papierowa odcienie beży
 • teczka papierowa, żywe barwy, neony 
 • teczka wiązana biała 
 • teczki papierowe pastelowe 

 

Teczki papierowe wiązane - najpopularniejszy model

Teczka papierowa wiązana jest jednym z najchętniej wybieranych artykułów biurowych z tej grupy produktów. Teczka wiązana to najbardziej klasyczny model z całego asortymentu. Mimo wszystko popularności nie można mu odebrać. 
 

Teczka na dokumenty papierowe - sprawdzeni producenci, niska cena

Ważne jest, aby produkty, które wybieramy cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów i selektywnie je powiększają. 


Główni dystrybutorzy - im warto zaufać: 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena