649 Teczki z gumką - dlabiura24.pl

Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Teczki z gumką

 Teczka z gumką to najpopularniejszy produkt z tej kategorii. Umożliwia nam łatwy wgląd do dokumentacji oraz jej trwałe zabezpieczenie. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Artykuły biurowe ułatwiają nam codzienną pracę oraz umożliwiają sprawne i szybkie funkcjonowanie w trakcie wykonywanych przez nas obowiązków. Wielu z nas nie zdaje sprawy z faktu, jak wiele różnorodnych produktów jest obecnie dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie wyróżnić szeroką listę, która zapewne w dalszym ciągu nie byłaby w 100% kompletna. Jednym z tych produktów niewątpliwie są teczki na gumkę. Ten artykuł biurowy występuje w wielu wariantach nie tylko kolorystycznych, ale i formatowych. Poznajmy praktyczne zastosowania teczki na dokumenty z gumką. 

Teczka z gumką - zastosowanie

Teczka skrzydłowa z gumką jest jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych artykułów biurowych. Jej zastosowanie, szczególną popularnością cieszy się w administracji szkolnej, uczelniach, domach, czy biurach. Teczka papierowa z gumką swoją popularność zyskała w głównej mierze dlatego, że produkt ten jest praktyczny i lekki. Ponadto znacznie bardziej  zabezpiecza naszą dokumentację przed pogięciem niż koszulki na dokumenty. Czym więc kierować się podczas wyboru teczki z gumką tak, aby spełniła ona wszystkie nasze oczekiwania? Szczególną uwagę niewątpliwie należy zwrócić na parametry, ponieważ to one ostatecznie wpłyną na naszą decyzję.

Teczki z gumką - budowa i tworzywo


Teczki z gumką budową są znacznie zbliżone do teczek wiązanych. Jedyna różnica, jaka je dzieli to sposób spinania dokumentów. Najważniejszym elementem, z którego składa się baza teczki z gumką jest okładka. Teczka skrzydełkowa z gumką to model, który ma tzw. skrzydła odpowiedzialne za podtrzymywanie zawartości teczki w trakcie jej przenoszenia. Teczka skrzydłowa z gumką  zazwyczaj posiada delikatne bigowanie. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie dostosowywać odpowiednio grubość, tak aby idealnie dopasowywała się do zawartości teczki z gumką.
Teczka skrzydłowa na gumkę - podział ze względu na tworzywo wykonania:
- teczka tekturowa z gumką
- teczka kartonowa z gumką
- teczka ofertowa z gumką wykonana z kartonu i folii pp
- teczka preszpanowa z gumką, pokryta woskiem
- teczka plastikowa z gumką wykonana z folii pp
- teczka z gumką lakierowana
- teczka z gumką PVC
- teczka wykonana z ekoskóry


Budowa tego artykułu biurowego dzieli się na wiele poszczególnych podkategorii. Ważnym parametrem, na który niewątpliwie należy zwrócić uwagę, jest szerokość bocznej krawędzi teczki na dokumenty z gumką. Decyduje on o tym ile kartek teczka gruba z gumką będzie w stanie pomieścić. Teczka przestrzenna jest jednym z najczęściej wybieranych produktów. Charakteryzuje się niską ceną w stosunku do jakości i trwałości materiału, z którego została wykonana.
Kolejnymi ważnymi parametrami, będą wszystkie szczegółowe wartości takie jak:
- ilość przegródek
- rodzaj indeksu
- dodatkowe kieszenie wewnątrz teczki (na telefon, płyty CD, długopis lub wizytówki)
- rodzaj okleiny
- dodatkowy otwór na palec
- rączka, umożliwiająca sprawny transport
- grzbiet harmonijka lub klasyczny
- możliwość wpięcia do segregatoraTeczka papierowa z gumką - formaty

Wiemy już, jak szerokim podziałem ze względu na budowę charakteryzują się teczki tekturowe z gumką. Trudno byłoby również nie wspomnieć o ilości formatów w jakiej występują. Do najpopularniejszego, zdecydowanie należy teczka z gumką A4. Głównie ze względu na to, że większość archiwizowanej dokumentacji jest drukowana właśnie w tym formacie. Producenci zadbali jednak o każdy nawet najmniejszy szczegół. Na rynku znajdziemy więc teczki z gumką formatu A5, czy A3. Każdy dokument bez względu na format znajdzie swój odpowiednik w postaci teczki z gumką.

Teczka z gumką kolorowa - rodzaje

Produkt, jakim jest teczka z gumką cechuję się również przeogromną różnorodnością ze względu na kolorystykę. Niewątpliwie każdy będzie w stanie dopasować kolor teczki z gumką do swoich indywidualnych preferencji.
Teczka z gumką gruba - najpopularniejsze kolory:
- teczka z gumką czerwona
- teczka z gumką czarna 
- teczka z gumką biała
- teczka z gumką tekturowa
- teczka z gumką lakierowana, z połyskiem
- teczka preszpanowa z gumką, matowa 

Sprawdzeni producenci - niska cena

Ważne jest, aby produkty, które wybieramy cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów i selektywnie je powiększają.
Główni dystrybutorzy - im warto zaufać:
-
Vaupe
-
Donau
- Bantex
-
Warta 
- teczki z gumką Esselte
-
Leitz 

Filtry zwiń rozwiń