• 22 255 95 55

Teczki z gumką Office-Products

Klasyczne teczki z gumką Office-Products pozwalają na przechowywanie dokumentów w sposób bezpieczny. Są doskonałą ochroną przez zabrudzeniami i zagnieceniami papieru. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: OFFICE PRODUCTS

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Estetyczne, schludnie wyglądające dokumenty są zawsze oznaką profesjonalnego podejścia oraz dbałości o szczegóły. W jaki sposób możemy je zatem zabezpieczyć? Proste, minimalistyczne teczki z gumką Office-Products to doskonały sposób na ochronę każdego rodzaju dokumentów. Dzięki odpowiedniej sztywności chronią papierowe arkusze i sprawiają, że nie ulegają one uszkodzeniom. Marka Office-Products wytwarza doskonałe produkty, które sprawdzają się za każdym razem, a dzięki niewygórowanej cenie pozwalają na dokonanie ekonomicznego zakupu. Teczki Office-Products dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki którym możliwy jest wybór teczki dopasowanej do indywidualnych upodobań.

 

Teczka z gumką Office Products – właściwości

Teczki z gumką Office Products

Teczki marki Office Products wykonane są z grubej tektury o gramaturze 300 g. Dzięki temu znakomicie usztywniają wiotkie kartki podatne na zagięcia. Każda teczka posiada 3 wewnętrzne skrzydła, które zabezpieczają arkusze przed wypadnięciem i dzięki temu możemy je swobodnie przenosić bez obawy, że zgubimy ważny dokument. Na wspomnienie w tym miejscu zasługuje również fakt, że teczki są bardzo poręczne. Gładka lakierowana powierzchnia powoduje z kolei, że teczka Office-Products prezentuje się wyjątkowo elegancko. Dyskretna i elastyczna, lecz mocna gumka to doskonały sposób na sprawne zamknięcie teczki. 

 

Teczka Office Products z gumką 

Teczki oferowane przez markę Office-Products dostępne są w kilku popularnych odcieniach. Wśród nich wymienić można następujące warianty kolorystyczne:

  • Teczka z gumką Office Products czarna
  • Teczka z gumką Office Products czerwona
  • Teczka z gumką Office Products żółta
  • Teczka z gumką Office Products zielona
  • Teczka z gumką Office Products niebieska

 

Office Products – o marce

Produkty marki Office Products dystrybuowane są przez PBS Connect Polska. Bogaty wybór produktów oraz atrakcyjne ceny niewątpliwie przyczyniły się do ogromnej popularności marki na terenie całej Europy. W ofercie Office Products znajdziemy między innymi takie produkty jak: segregatory, teczki, czy koszulki na dokumenty. Poznaj akcesoria biurowe zaprojektowane z myślą o Twoim biurze! 

Filtry