• 22 255 95 55

Teczki z przegródkami

Teczka z przegródkami to łatwy sposób na segregacje dokumntów. Dostępna w wielu wariantach i kolorach. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Archiwizacja dokumentów jest nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego miejsca pracy, czy gospodarstwa domowego. Z wielu aspektów wynika konieczność jej prowadzenia. Zdecydowanie dobrze zorganizowane archiwum wpływa korzystnie na przepływ informacji oraz ogranicza nam zbędnego stresu spowodowanego zawieruszonymi dokumentami. Produkt, jakim jest teczka z wieloma przegródkami, umożliwia nam nie tylko trwałe zabezpieczenie dokumentów przed czynnikami zewnętrznymi, ale i również sprawdza się jako teczka segregująca
 

Teczki z przegródkami - zastosowanie

Teczka plastikowa z przegródkami jest produktem, który swoje zastosowanie odnajduje w wielu firmach oraz instytucjach. Często wykorzystywana jest przez uczniów w celu tematycznej segregacji dokumentów. Teczka, dzięki swoim przegródkom w łaty i przejrzysty sposób umożliwia nam wgląd do ważnych dla nas rzeczy. Krótko mówiąc, teczka z przekładkami idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy konieczne jest dla nas trwałe, tematyczne przechowywanie dokumentów. 
 

Teczka na dokumenty z przegródkami - formaty i kolory

teczka do podpisu

Teczki z przegródkami dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz formatowych. Teczka segregująca z przekładkami występuje w zależności od naszych preferencji w formatach: 
- teczka z przegródkami A5
- teczka z przegródkami A4 
Ciekawym faktem jest to, że teczka na dokumenty z przegródkami oprócz dostępności w wielu formatach, posiada również opcję otwierania od góry lub wzdłuż bocznej krawędzi. W związku z tym dostępne są teczki z przegródkami na dokumenty zarówno w rotacji pionowej, jak i poziomej. 
 

Teczka z przegródkami na dokumenty - kolory oraz budowa 

Teczka z przegródkami dostępna jest w wielu kolorach oraz wariantach. Najchętniej wybieranymi kolorami wśród klientów w dalszym ciągu są wszystkie te, klasyczne w odcieniach bieli, czerni, czy czerwieni. 


Teczka z przegródkami mimo wszystko posiada również szereg zwolenników wybierających kolory mniej standardowe takie, jak: 

 • teczka z przegródkami preszpanowa Donau niebieska 
 • teczka z przegródkami Leitz WOW (wykonana z folii pp wzbogacona o ciekawy print) 
 • teczka z przegródkami do podpisu Donau (dostępna w kolorach granatu i bordo) 
 • teczki na dokumenty z przegródkami pastelowe 


Teczka A4 z przegródkami - podział ze względu na tworzywo: 

 • teczki z przegródkami wykonane z trwałej folii pp
 • teczka z wieloma przegródkami wykonana z kartonu wykończonego folią pp
 • teczka na dokumenty z przegródkami preszpanowa 
 • teczka segregująca z przekładkami wykonana z kartonu 
 • teczka z przegródkami wykonana z ekoskóry 
   


Teczka z przegródkami Leitz - o produkcie

Teczka segregująca z przekładkami Leitz WOW jest jednym z najchętniej wybieranych modeli na rynku. Każda z teczek została wyposażona w sześć poszerzanych przegródek z indeksami ułatwiającymi opis i identyfikację zawartości. Produkt ten jest w stanie pomieścić standardowe teczki, koszulki na dokumenty oraz notatniki. Teczka z przegródkami Leitz została wykonana z bezkwasowego polipropylenu, który trwale zabezpiecza odbitki kserograficzne. Mieści do 250 kartek formatu A4 (80gsm). 
Dodatkowo marka Leitz w ostatnim czasie mocno postawiła na aspekt ekologiczny swoich produktów. W związku z tym powstał między innymi model: teczka z przegródkami Leitz recycle, która została wykonana z polipropylenu podlegającemu recyklingowi.  

Filtry

Producenci
więcej >
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Grubość kartonu [mm]
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Indeks
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj grzbietu
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena