• 22 255 95 55

Teczki z rączką

Teczka z rączką umożliwia nam łatwy transport dokumentów. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i formatowych. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Dobrze zorganizowane biuro oraz sprawnie prowadzone archiwum wpływają istotnie na jakość pracy. W biegu codziennego dnia często nie jesteśmy świadomi, jak wiele wkładu i wysiłku poświęcają najlepsze firmy na świecie, aby ułatwić nam codzienne czynności związane z pracą. Istnieje wiele artykułów biurowych, które usprawniają nasze funkcjonowanie. Czasami jesteśmy też zmuszeni, aby wszystkie najważniejsze dokumenty przenieść w inne bezpieczne miejsce lub zabrać je wspólnie z nami w delegację. Teczka z uchwytem w tej sytuacji będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych. Jak dobrać produkt dostosowany do naszych potrzeb. Przede wszystkim musimy dokładnie poznać jego zastosowanie oraz wszystkie parametry.
 

Teczka z rączką - zastosowanie

teczka z rączką

Teczka na dokumenty z uchwytem jest nieznacznie mniej popularna niż jej odpowiednik wersji tradycyjnej - teczka papierowa z gumką. Z kolei model ten jest istotny w sytuacji, gdy jesteśmy zmuszeni do transportu naszych dokumentów. Teczka tekturowa w połączeniu z koszulkami na dokumenty, nie da nam aż takiej gwarancji bezpieczeństwa, co teczka tekturowa z rączką. Teczka z uchwytem, swoje zastosowanie znajduje szczególnie w miejscach pracy, gdzie my - jako pracownik często wykonujemy obowiązki w delegacji. Jak więc wybrać, aby teczka na dokumenty z rączką spełniała wszystkie nasze wymagania ze względu na funkcjonalność? 

Teczki z rączką - budowa i format
Teczka na dokumenty z uchwytem, jako produkt charakteryzuje się szeroką różnorodnością ze względu na tworzywo, z którego została wykonana oraz formaty, które zostały zaprojektowane tak, aby każdy dokument miał swój odpowiedni rozmiar w postaci teczki z rączką. 

Teczka z rączką A4 gruba - podział ze względu na tworzywo

 • teczka twarda z rączką wykonana z folii pp
 • teczka tekturowa z rączką wykonana z kartonu, wykończonego folią pp 
 • teczka kartonowa z rączką
   

Teczka harmonijkowa z rączką - podział ze względu na format

 • teczka z rączką A4 
 • teczka z rączką A3 
 • teczka z rączką A5 (dostępna w wielu kolorowych printach, często z postaciami z bajek)

 

Przed dokonaniem zakupu warto, abyśmy zwrócili uwagę na każdy, nawet najmniejszy parametr teczki z rączką. Istotną kwestią konieczną do poruszenia jest ilość kartek, jaką będzie w stanie pomieścić teczka z rączką A4. Którym z parametrów należy się kierować w tej sytuacji? Teczka z rączką szeroka, będzie tym grubsza im szerszy jej grzbiet. 

Teczka z rączką gruba - najpopularniejsze szerokości grzbietu 

 • teczka z rączką 10 cm (szerokość grzbietu)
 • teczka z rączką 9 cm (szerokość grzbietu)

   

Teczka z rączką Vaupe - o firmie

teczka z rączką czarna

Teczki z rączką tej marki cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Produkt, jakim jest teczka z rączką Vaupe, cechuje się stosunkowo niską ceną do wysokiej jakości. Teczka z uchwytem dostępna jest w wielu wariantach zarówno kolorystycznych, jak i formatowych. 

Między innymi z dostępnych wariantów wyróżniamy takie produkty, jak: 

 • teczka harmonijkowa z rączką
 • teczka z przegródkami i rączką 
 • teczka z rączką A4 gruba 
 • teczka konferencyjna z rączką 


Firma Vaupe mówi sama za siebie swoimi wynikami sprzedażowymi. Na stronie producenta możemy odnaleźć wiele informacji potwierdzających wieloletnie doświadczenie marki. Mówią o sobie: „Specjalizujemy się w produkcji segregatorów, pojemników i pudeł archiwizacyjnych, teczek biurowych do przenoszenia i przechowywania dokumentów oraz reklamowych teczek firmowych i segregatorów reklamowych z indywidualnym nadrukiem. Współpracujemy z partnerami, którzy zaopatrują biura, szkoły, instytucje w Polsce i w Europie. Z naszych segregatorów i teczek reklamowych korzystają agencje reklamowe, prywatne przedsiębiorstwa, instytucje Państwowe, wydawnictwa i szkoły językowe. Jesteśmy prekursorem w produkcji segregatorów i teczek na polskim rynku” 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wykończenie
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena