• 22 255 95 55

Temperówki

Temperówki mają ważne zadanie tj. ostrzą kredki i ołówki. Najczęściej mają niewielkie ostrze umieszczone w uchwycie ze stożkowym otworem.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Najlepsze strugaczki do ołówków i kredek

 

W języku polskim istnieje bardzo wiele określeń na zwykłe temperówki szkolne. Na Górnym Śląsku mówi się na nią naostrzyk, z kolei na Kujawach dominuje ostrzółka. Pomorze Gdańskie z kolei przedmiot do ostrzenia ołówków nazywa ostrzynką. Niezależnie od nazwy każdy wyposaża się w ten przedmiot, by skutecznie poradzić sobie z tępymi produktami kreślarskimi. 
 
W ofercie sklepu DlaBiura24 dostępne są temperówki w różnych kolorach. W ofercie można znaleźć również klasyczne metalowe z jednym blistrem. Różnią się miedzy sobą np. tym, że mogą posiadać np. pojemnik, który chroni przed rozsypywaniem się ścinków po struganiu. To duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli chodzi o ogólny porządek. Po wykonanej pracy można spokojnie opróżnić pojemniczek. 
 

Temperówka szkolna przydatna nie tylko w szkole

 
Strugaczki są małymi narzędziamy, gdyż muszą się bez problemu mieścić w piórniku każdego ucznia. Wiele z nich posiada więcej niż jeden otwór np. dwa. Z tego jeden jest do klasycznej grubości kredek, a drugi do tych grubszych np. takich o nazwie: kredki Bambino
Wybierz taką temperówkę szkolną, która spełni oczekiwania Twoje lub Twojego dziecka. Wybierz funkcjonalność! Z pomocą tego produktu dzieci mogą tworzyć kolorowe prace z użyciem kredek - trudno wyobrazić sobie np. kolorowanie bez konieczności naostrzenia kredek. Zachęcamy również do odwiedzenia kategorii zeszyty, które również stanowią podstawową wyprawkę każdego ucznia. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena