• 22 255 95 55

Tonery Canon

Użytkownicy drukarek i urządzeń laserowych są wymagający: stawiają na najlepszą jakość wydruku, jego wodoodporność i dużą trwałość. Dlatego też zasługują na ofertę składającą się z produktów o równie wysokim standardzie, a taką właśnie przedstawiamy Państwu w tej kategorii. Tonery oryginalne dostępne w naszym asortymencie pasują między innymi do drukarek takich producentów jak Canon.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Oryginalne tonery dostępne są we wszystkich niezbędnych kolorach (cyan, yellow, magenta oraz black) i pochodzą bezpośrednio od producentów, mają więc Państwo pewność co do ich wydajności i jakości.

Firma Canon jeden z liderów w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazu. Swoje korzenie ma w Japonii, a swoje pierwsze kroki w branży stawiała w 1937 roku, może więc pochwalić się długą tradycją. Aktywne dążenie do doskonalenia swoich produktów, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, a także ogromna motywacja do bieżącego poznawania potrzeb swoich klientów spowodowały, że Canon jest dzisiaj już nie tylko producentem aparatów fotograficznych, kamer i drukarek. Dużą popularnością i uznaniem cieszą się tonery Canon, czyli materiały eksploatacyjne, dzięki którym urządzenia dostarczane przez producenta mogą pracować wydajnie, skutecznie i zgodnie z jego obietnicami.
 

Oryginalne tonery Canon
 

Na rynku dostępne są oryginalne tonery, jak też ich zamienniki. Szerokie grono użytkowników wybiera drugą opcję, co będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli produkt będzie naprawdę wysokiej jakości, a jego źródło pochodzenia nam dobrze znane. Oryginalne tonery do drukarek i kserokopiarek Canon to gwarancja idealnego dopasowania do konkretnych urządzeń drukujących. Wykazują kompatybilność z wieloma drukarkami. Ich przeznaczenie zapewnia zachowanie wszelkich parametrów pracy urządzenia bez utraty jakości, wydajności i precyzji. Stosowanie oryginalnych tonerów jest gwarancją dłuższej żywotności drukarki i lepszej jakości wydruku.
 

Tonery Canon
 

Musisz wiedzieć, że zamienniki nie zawsze dają gwarancję niezawodności. Konkretny producent ma odpowiednią wiedzę na temat zastosowanych w swoich drukarkach technologii i tym samym jest w stanie zaproponować najlepsze materiały eksploatacyjne dla maksymalnego wykorzystania ich potencjału. Oferujemy oryginalne tonery do drukarek Canon z przeznaczeniem do konkretnych modeli urządzeń. Informację na ten temat znajdziesz przy opisie produktu. Ponadto, zapoznając się bliżej z oferowanymi przez nas tonerami, dowiesz się, jaka jest ich wydajność, co pozwoli Ci wybrać opcję najlepiej pasująca do intensywności pracy Twojej drukarki i częstotliwości wydruku.


Oferujemy również tonery Ricoh, tonery Xerox.

Filtry

Producenci
więcej >

Cena