• 22 255 95 55

Tonery zamienniki Black Point

Gdy nie trzeba obawiać się złej jakości wydruku, a cena produktu jest znacznie niższa, warto zastanowić się nad zakupem zamiennika. Osoba zajmująca się zaopatrzeniem biura musi zadbać o to, by niezbędne akcesoria, takie jak drukarki, funkcjonowały prawidłowo, a zarazem rozsądnie gospodarować kosztami. Na szczęście sklep Dlabiura24.pl dostarcza rozwiązania, które są w stanie pogodzić te z pozoru sprzeczne wymagania. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Tonery zamienniki zaufanych firm takich jak Black Point czy Printe obiecują bezpieczeństwo pracy i jej najwyższą wydajność. Najważniejszym kryterium wyboru w przypadku urządzeń na gwarancji jest takie, że użytkowanie produktów tych marek nie narusza gwarancji producentów urządzeń. Jeżeli przekonuje Cię przystępna cena naszych produktów, nie wahaj się ani chwili – czekają właśnie na Ciebie! Black Point to bez wątpienia lider w branży produkcji tonerów zamienników. Zyskał sławę dzięki jakości produktu, która znacząco przewyższa podobne produkty dostępne na rynku. Zdradza również swój sekret, w jaki sposób powstają tonery Black Point do drukarek laserowych. Firma w pierwszym etapie zawsze weryfikuje oryginalny toner proponowany przez producenta w celu zapoznania się z jego parametrami i wydajnością. Dużą uwagę zwraca się na ilość drukowanych stron i jakość, którą definiuje się przez kilka parametrów, tj.: stopień zaczernienia ID, fusing i ghosting. Zamienniki Black Point są więc produkowane w oparciu o oryginalny produkt. Zanim powstaną, każdy z komponentów musi przejść dokładne i wymagające testy. Warto wiedzieć, że wszystkie komponenty, jakie stosuje firma Black Point, pochodzą od producentów mających certyfikaty ISO 9001:2008. Kolejny etap stanowi projekt kartridży. Black Point w produkcji wykorzystuje zdobytą wiedzę o oryginalnych tonerach z indywidualnymi technologiami wytwarzania. W następnych etapach zostaje zdemontowana kaseta z tonera, oczyszczenie wszystkich ich elementów, uszczelnienie oraz napełnienie. Tak najprościej można opisać bardzo długi proces produkcji, którego efektem są zamienniki Black Point, najczęściej wybierane i tym samym najbardziej cenione przez klientów.
 

Bogata oferta tonerów Black Point
 

Obok tonerów w ofercie mamy również tusze Black Point przeznaczone do drukarek atramentowych. Sprawdź kompatybilność tonerów i tuszy ze swoją drukarką i wybierz alternatywę dla oryginalnego produktu, która jest pierwszym wyborem większości klientów.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >

Cena