• 22 255 95 55

Tuby do wysyłek

W ofercie sklepu DlaBiura dostępne są tuby do wysyłek. Wykonane są z wysokiej jakości kartonu, który sprawi, że nic się nie popsuje w trakcie transportu, ani nie przyjedzie pogniecione. Co najlepsze są one również ekologiczne z uwagi na to, że można je wykorzystać więcej niż raz. Możliwość wielokrotnego użytku nie tylko sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne, ale wielokrotny użytek sprawia, że koszty maleją.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Opakowanie typu tuba nie tylko do plakatów

 
Typowe tuby do wysyłek są albo okrągłe, albo kwadratowe. Stanowią uniwersalne rozwiązane na przechowywanie jak również na wysyłkę druków ozdobnych, materiałów promocyjnych, plakatów i innych produktów tego typu. Świetnie sprawdzą się do transportu np. obrazów i grafik, których nie wolno zginać. Wystarczy delikatnie je zrolować i umieścić w meandrach poręcznej tuby, by bezpiecznie i prosto przetransportować je z miejsca na miejsce. 
 

Tuby do wysyłek produktów niestandardowych

 
Mało tego - tuby świetnie sprawdzają się jako opakowanie do transportu przedmiotów niestandardowych. Jakie to mogą być produkty? Klienci często mają ciekawe pomysły np. wysłać w tego typu tubie dywan. Innymi przedmiotami są np. przedmioty szklany bądź też ceramiczne. Tym niemniej opakowanie tuba przeznaczone są głownie na produkty papierowe. 
 
Co ważne tuby do wysyłek mogą mieć naprawdę duże rozmiary. Dlatego też każdy znajdzie idealną tubę dla siebie. Zamykane są na plastikowe wieczka, które świetnie poradzą sobie z utrzymaniem zawartości w środku. Jeśli nie wiesz, jak zapakować paczkę, warto zapoznać się z naszym artykułem, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wejdź i skorzystaj z naszych praktycznych porad.  

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Regulacja
więcej >
Średnica [mm]
więcej >
Uchwyt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >

Cena