• 22 255 95 55

Tusze do drukarek i urządzeń atramentowych

Drukarki atramentowe to obecnie najpopularniejszy typ drukarek, wykorzystywanych zarówno w domach, jak i w przestrzeni biurowej – nic więc dziwnego, że oferta oryginalnych i kompatybilnych tuszy w naszym sklepie jest taka obszerna. Znajdują się tu przedstawiciele najpopularniejszych producentów drukarek, przedstawicie jednych z najlepszych producentów zamienników, ale również kilka mniej znanych marek. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Trójkolorowe, czarne, oryginalne, zamienne tusze dostępne są w zaskakująco korzystnych cenach. Pragniemy zapewnić naszemu klientowi maksymalnie wydajne i niezawodne tusze, a przez dostarczanie niezbędnych akcesoriów uczynić jego pracę biurową komfortową i efektywną. Daj nam na to szansę i dokonaj zakupu tuszu, wybierając potrzebny model z oferty Dlabiura24.pl.
 

W jaki sposób wybierać tusze do drukarek atramentowych?
 

Zależy od nich jakość wydruku, to główny argument, dla którego warto jest zapoznać się z podstawowymi zasadami ich wyboru. Tusze do urządzeń atramentowych można podzielić na dwa rodzaje – pigmentowe i barwnikowe. Pigmentowe tusze do drukarek atramentowych cechują się lepszymi parametrami pozwalającymi na uzyskanie ostrych kontur przy wydruku. Wykorzystywane są w profesjonalnych zakładach graficznych, świetnie sprawdzą się do wydruku różnego rodzaju wizytówek, zaproszeń i dyplomów. Tusze barwnikowe są jednak znacznie bardziej popularne i wykorzystywane w większości drukarek. Wymagają wyboru wysokiej jakości papieru w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu wydruku. Są również drukarki, które wykorzystują zarówno pigmentowe tusze do drukarek atramentowych, jak też barwnikowe. Korzystają z nich osoby, dla których kluczowa jest szczególna jakość, ostrość i odwzorowanie kolorów obrazu, np. przy wydruku zdjęć. Pigmentowe tusze polecamy do wydruku ważnych dokumentów, a także obrazu na niestandardowym papierze. Tusze barwnikowe będą dobrym wyborem dla druku grafiki i zdjęć.
 

Dlaczego stosować zamienniki do drukarek atramentowych?
 

Możesz zdecydować się na oryginalne tusze do urządzeń atramentowych bądź też ich zamienniki. Druga opcja jest tańsza, jednak oszczędność w nie każdym przypadku jest równoznaczna z obniżeniem jakości wydruku. W naszym sklepie znajdziesz zamienniki renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Poznaj nasze wybory – tusze i tonery do drukarek atramentowych!

Filtry