• 22 255 95 55

Tusze zamienniki Active Jet

Drukarki atramentowe to obecnie najpopularniejszy typ drukarek, wykorzystywanych zarówno w domach, jak i w przestrzeni biurowej – nic więc dziwnego, że oferta tuszy Active Jet w naszym sklepie jest taka obszerna. Znajdują się tu produkty do drukarek najpopularniejszych producentów. Trójkolorowe i czarne, tusze Active Jet dostępne są w zaskakująco korzystnych cenach. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Pragniemy zapewnić naszemu klientowi maksymalnie wydajne i niezawodne tusze, a przez dostarczanie niezbędnych akcesoriów uczynić jego pracę biurową komfortową i efektywną. Daj nam na to szansę i dokonaj zakupu tuszu, wybierając potrzebny model z oferty Dlabiura24.pl.

Zamienniki Active Jet – niekwestionowany lider na rynku tuszów do drukarek

Active Jet to producent tuszów i tonerów do drukarek. Cechują się one ponadprzeciętną jakością, dzięki czemu są najchętniej wybieranymi zamiennikami dostępnymi obecnie na rynku. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku. W Polsce jest liderem w sprzedaży tuszów do urządzeń atramentowych. Posiada certyfikat zarówno z grupy BSI, jak i wystawiony przez niemiecką TUV Rheinland. Producent wykorzystuje najnowsze, innowacyjne metody produkcji, dążąc nieustannie do poprawiania jakości swoich produktów.

Tusze Active Jet są kompatybilne z większością drukarek renomowanych firm, jak Brother, Epson, Canon, Hewlett-Packard i Lexmark. Większość głowic atramentowych charakteryzuje się budową opartą na komponentach pochodzących z Europy. Są dostępne w dwóch wariantach – fabrycznie nowe w technologii regeneracji zamienniki Active Jet Premium i fabrycznie nowe oparte na nowych komponentach tusze Active Jet Supreme. Zanim produkty trafią do klienta, przechodzą liczne testy potwierdzające, że ich jakość, wydajność i odwzorowanie kolorów są satysfakcjonujące dla wymagającego producenta.

W ofercie naszego sklepu dostępne są czarne i kolorowe zamienniki Active Jet Supreme i Premium. Ponadto proponujemy specjalny tusz fotograficzny przeznaczony do drukowania zdjęć w domowych warunkach. Tusze różnią się również pojemnością, wszystkie jednak wyróżniają się, spośród innych zamienników dostępnych na rynku, wydajnością, jakością druku i zgodnością z normą środowiskową ISO 14001 oraz normą jakości ISO 9001.

Filtry

Producenci
więcej >

Cena