• 22 255 95 55

Uchwyty na 2 monitory

Uchwyt biurkowy na dwa monitory jest szczególnie docenianym artykułem biurowym. Czym warto kierować się w trakcie wyboru? Wieszak na dwa monitory - dowiedzmy się, jak wybrać produkt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ilość monitorów: 2

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Uchwyt do 2 monitorów 

Długie godziny spędzane przed ekranem monitora nie należą do najłatwiejszych. Każdy pracownik biurowy, doskonale wie jakie negatywne skutki niesie za sobą systematyczne i długotrwałe powtarzanie jednej czynności. Liczne badania potwierdzają skuteczność artykułów ergonomicznych, które zostały stworzone z myślą o każdej osobie, która wykonuje pracę przy biurku. Wielu pracowników biurowych nie jest w stanie wyobrazić wykonywania obowiązków przy użyciu tylko jednego ekranu. Dlatego też w wielu firmach popularna jest praca na dwa monitory. W związku z tym jesteśmy zmuszeni do częstszego ruchu szyją, który niekoniecznie jest korzystny dla naszego zdrowia. W celu utrzymania prawidłowej sylwetki na długie godziny powstały produkty jak: uchwyt na 2 monitory, uchwyt na 3 monitory oraz uchwyty na monitor i laptop. Uchwyt biurkowy na dwa monitory jest szczególnie docenianym artykułem biurowym. Czym warto kierować się w trakcie wyboru? Wieszak na dwa monitory - dowiedzmy się, jak wybrać produkt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

 

uchwyt na dwa monitory Fellowes

Uchwyt 2 monitory - główne zastosowanie 

Uchwyt na 2 monitory należy do 3 strefy ergonomicznej, co oznacza, że jego głównym zastosowaniem jest zapobieganiem bólom szyi i karku. Każdy z pracowników biurowych chociaż raz w życiu zmagał się z tym problemem. Uchwyt na dwa monitory umożliwia nam zachowanie odpowiedniej wysokości i kąta widzenia, dzięki czemu nasz wzrok utrzymany jest na optymalnej wysokości. W rezultacie unikamy garbienia się. Nasz wzrok również w waszym stopniu jest odciążony. Inwestycja w wieszak na 2 monitory to przede wszystkim inwestycja w zdrowie. Czym więc należy kierować się, wybierając uchwyt do dwóch monitorów? 

 

Uchwyt dwa monitory - na co zwrócić uwagę / najważniejsze parametry 

Minimalistyczny i stylowy - zdecydowanie te dwa słowa odpowiednio określają produkt, jakim jest ramie na dwa monitory. W pierwszej chwili oglądając uchwyt do monitora podwójny, powinniśmy upewnić się, czy został on wykonany z metalu, ponieważ inne tworzywa jak plastik będą zdecydowanie mniej trwałe oraz mogą nie być w stanie utrzymać ciężaru ekranu. Uchwyt do monitora podwójny charakteryzuje się specjalną budową. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości, ramie na dwa monitory zostało wzbogacone w solidną sprężynę gazową, która jest w stanie utrzymać około 8 kilo na jedno ramię (parametr ten będzie zmienny w zależności od producenta oraz budowy).
 

Uchwyt biurkowy do 2 monitorów - podstawowy podział ze względu na mocowanie: 

 

Podwójny uchwyt do monitora - najważniejsze parametry: 

  • uchwyt do monitora podwójny powinien być z możliwością regulacji wysokości oraz zasięgu
  • podwójny uchwyt na monitor powinien być wzbogacony w komplecie o zacisk biurkowy oraz przelotki służące do bezpiecznego i łatwego mocowania.
  • uchwyt do monitora podwójny powinien charakteryzować się możliwością zmiany kąta nachylenia oraz maksymalną możliwością obrotu ekranu i 360 stopni, która umożliwi nam zmianę położenia w zależności od kąta padania promieni słonecznych.


Co więcej, wybierając uchwyt do monitora podwójny powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na minimalną oraz maksymalną grubość blatu biurka tak, abyśmy byli w stanie przymocować uchwyt na monitor podwójny. Zwróćmy również uwagę na to czy, producent do zakupu dołącza gwarancję, która świadczy o wysokiej jakości uchwytu na dwa monitory. Najlepsze uchwyty do monitorów otrzymały certyfikat FIRA, który jest jednym z najważniejszych poświadczających ich jakość. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość monitorów
więcej >
Urządzenie
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Maksymalne nachylenie (góra-dół)
więcej >
Maksymalne nachylenie (prawo-lewo)
więcej >
Maksymalny obrót ekranu
więcej >
Typ
więcej >

Cena