• 22 255 95 55

Uchwyty do monitora Fellowes TALLO

TALLO Fellowes uchwyt do monitora jest produktem, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, jeśli chodzi o design i zastosowanie! Zadbaj o zdrowie i komfort pracy z marką Fellowes! 

Wyniki filtrowania:

Kolekcja:FELLOWES TALLO

Pokaż na stronie:

Uchwyt do monitora Fellowes TALLO -  stwórz ergonomiczne stanowisko pracy 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma odpowiednio zaplanowanie biuro? Jak wielu z nas wie, przede wszystkim powinno być ono ergonomiczne! Liczne firmy w swoim asortymencie, mogą pochwalić się dużym wyborem ergonomicznych artykułów biurowych, są to między innymi: podkładki pod myszkę i nadgarstek, podnóżki biurowe, podstawki pod komputer i monitor, nakładki na fotel biurowy, czy uchwyty do monitora Fellowes! Tym razem chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej ramionom do monitora Fellowes TALLO - wyjątkowemu produktowi, który został zaprojektowany z myślą o zdrowiu każdego użytkownika. 
 

Ramię na monitor Fellowes TALLO - jeden produkt wiele możliwości 

TALLO Fellowes uchwyt do monitora jest produktem, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, jeśli chodzi o design i zastosowanie!
 

Jakie korzyści niesie za sobą stosowanie uchwytu na monitor Fellowes TALLO?

 • Uchwyt na monitor Fellowes TALLO ogranicza konieczność wychylania się i przyjmowania niekomfortowej pozycji w trakcie pracy, dzięki czemu odciążamy układ szkieletowo-mięśniowy, przy czym minimalizujemy ryzyko wstępowania kontuzji ergonomicznych
 • Produkt wspomaga zachowanie optymalnej wysokości na linii wzrok a monitor, dzięki czemu nasze oczy są znacznie odciążone i nie ulegają szybkiemu przemęczeniu
 • Zastosowanie uchwytu na monitor w biurze wpływa na ogólną poprawę komfortu pracy


Ramiona na monitor Fellowes TALLO - unikalny design 

Uchwyty do monitora Fellowes TALLO zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym miejscu pracy. Wszystkie modele ramienia na monitor TALLO są dostępne w czterech podstawowych kolorach - białym, srebrnym, szarym i czarnym, dzięki czemu każda osoba bez najmniejszego problemu, będzie w stanie zakupić produkt, który doskonale wkomponuje się do każdej przestrzeni biurowej. 
 

Uchwyt na monitor Fellowes TALLO - chętnie wybierane warianty: 

 • Uchwyt na 1 monitor Fellowes TALLO Modular 1F
 • Uchwyt na 2 monitory Fellowes TALLO Modular
 • Uchwyt na 3 monitory Fellowes TALLO Modular

 

Przed dokonaniem zakupu konkretnego modelu ramienia na monitor Fellowes TALLO warto, abyśmy zwrócili uwagę na kilka najważniejszych parametrów produktu, ponieważ to właśnie one będą mieć decydujący wpływ na decyzję dotyczącą zakupu. 
 

Ramiona do monitora Fellowes TALLO - najważniejsze parametry techniczne, informacje ogólne: 

 • Waga obciążenia uchwytu na monitor
 • Obrót ekranu
 • Maksymalne nachylenie prawo - lewo
 • Maksymalne nachylenie ramienia na monitor góra - dół
 • Maksymalna wysokość mocowania ekranu
 • Wymiary produktu
 • Gwarancja i serwis 

 

Uchwyty na monitor TALLO Fellowes - cena

Ceny pomiędzy poszczególnymi ramionami Fellowes z serii TALLO są nieznacznie zróżnicowane, głównie z uwagi na ilość ramion, które zostały zawarte w zestawie. Przykładowo uchwyt z jednym ramieniem będzie znacznie tańszy niż uchwyt przystosowany do trzech monitorów. Najtańszy uchwyt na jeden monitor z serii TALLO, zakupimy już od 350 złotych, z kolei za uchwyt do trzech monitorów Fellowes TALLO, będziemy musieli zapłacić około 1000 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość monitorów
więcej >
Kolor
więcej >
Urządzenie
więcej >
Maksymalna przekątna ekranu
więcej >
Maksymalny zasięg (cm)
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Maksymalne nachylenie (góra-dół)
więcej >
Maksymalne nachylenie (prawo-lewo)
więcej >
Maksymalny obrót ekranu
więcej >
Maksymalna waga obciążenia
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena