• 22 255 95 55

Uchwyty na monitor i laptop

Uchwyt do monitora i laptopa bez dwóch zdań możemy zaliczyć do grupy produktów, które w wysokim stopniu przyczyniają się do redukcji niepożądanych skutków ubocznych pracy biurowej.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Urządzenie: Laptop

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Uchwyt na monitor i laptop 

Długie godziny spędzane przed ekranem monitora nie należą do najłatwiejszych. Jako pracownicy biurowi, szczególnie jesteśmy narażeni na wiele kontuzji ergonomicznych. Niektóre z nich należą do wyjątkowo poważnych i w żadnym wypadku nie powinny być one lekceważone. Z biegiem czasu branża biurowa przeszła rozwój na szeroką skalę. Prace wykonywane w trybie siedzącym stały się jednymi z najchętniej wybieranych. W związku z tym obecnie na rynku znamy wiele artykułów ergonomicznych. Spośród najbardziej docenianych produktów należy wyróżnić uchwyt na monitor i laptop. Produkt ten charakteryzuje się wieloma korzyściami, nie tylko z uwagi na aspekt zdrowotny. Uchwyt na monitor i laptopa pomoże nam zadbać o odpowiednią organizację biura, ze względu na zachowanie jak największej przestrzeni do pracy. Dodatkowo uchwyt do monitora i laptopa to doskonały gadżet biurowy, który zadba o design w każdym biurze. 

 

Uchwyt biurkowy do monitora i laptopa - zastosowanie 

uchwyt do laptopa Fellowes

Uchwyt do monitora i laptopa bez dwóch zdań możemy zaliczyć do grupy produktów, które w wysokim stopniu przyczyniają się do redukcji niepożądanych skutków ubocznych pracy biurowej. Stosując uchwyt na monitor i laptop, jesteśmy w stanie utrzymać wzrok na optymalnej wysokości, tak aby centralna część ekranu znajdowała się w zakresie widoczności, bez konieczności pochylanie głowy. Tak zastosowany uchwyt do monitora i laptopa pomoże w zachowaniu prawidłowej postawy sylwetki na wiele godzin, dzięki czemu unikniemy garbienia się, a co za tym idzie, również i skutków ubocznych z tym związanych. Stosując uchwyt biurkowy do monitora i laptopa, zadbamy nie tylko o nasze zdrowie w przyszłości, ale i również przestaniemy odczuwać nieprzyjemne spięcia mięśni w odcinku szyjnym, z którymi zmaga się wielu pracowników biurowych. 

 

 

Uchwyt na monitor i laptopa - na co zwrócić uwagę / parametry 

Uchwyt na monitor i laptop jest dość skomplikowanym artykułem ergonomicznym ze względu na budowę. Produkt ten charakteryzuje się wieloma istotnymi parametrami, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, aby wybrać jak najlepszy uchwyt na monitor i laptop. W pierwszej chwili, wybierając uchwyt na monitor i laptopa, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na rodzaj mocowania. Powinno ono być solidnie wykonane z metalowych części, które poświadczą o wysokiej jakości produktu. 
 

Uchwyt biurkowy do monitora i laptopa - ważne parametry: 

  • Uchwyt na monitor i laptop powinien mieć możliwość regulacji w celu podniesienia laptopa lub korzystania z monitora i laptopa na ramieniu z dwoma monitorami.
  • Uchwyt na monitor i laptop powinien zapewniać łatwą regulację położenia platformy z laptopem.
  • Mocowanie do monitora i laptopa powinno mieć gwarancje producenta. Zwróćmy uwagę na to, czy uchwyt do monitora i laptopa otrzymał certyfikat FIRA, który świadczy o wysokiej jakości produktu.
  • Uchwyt do monitora i laptopa powinien być wyposażony w specjalne otwory zapobiegające przegrzewaniu się laptopa.
     
uchwyt do laptopa i monitora

Dodatkowo pamiętajmy, aby szczególną uwagę zwrócić na maksymalną wagę obciążenia, którą jest w stanie utrzymać uchwyt na monitor i laptop oraz na maksymalny rozmiar przekątnej ekranu laptopa i monitora. Te dwa parametry będą wyjątkowo istotne w momencie, gdy będziemy wybierać uchwyt na monitor i laptop ze względu na konkretny model sprzętu. 

 

Uchwyt do monitora i laptopa - sprawdzeni producenci / niska cena 

Uchwyt na monitor i laptop niewątpliwie jest jednym z artykułów ergonomicznych, które w wysokim stopniu przyczyniają się do poprawy komfortu pracy. Spośród najlepszych dystrybutorów produktu, szczególne wyróżnienie należy się firmie Fellowes. Marka ta od lat zajmuje się poprawą jakości i komfortu pracowników biurowych na całym świecie. Odpowiedzialni są między innymi za produkcję takich artykułów ergonomicznych, jak: uchwyty ścienne na monitor, uchwyt monitora do biurka z jednym ramieniem, uchwyt na ekran z dwoma ramionami, a nawet uchwyt na 3 monitory

Uchwyt biurkowy do monitora i laptopa cena - koszt produktu oscyluje w granicach 100 złotych. Końcowa cena w dużym stopniu zależna jest od tworzywa wykonania oraz dodatkowych funkcji. 


 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość monitorów
więcej >
Urządzenie
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Maksymalne nachylenie (góra-dół)
więcej >
Maksymalne nachylenie (prawo-lewo)
więcej >
Maksymalny obrót ekranu
więcej >
Typ
więcej >

Cena