• 22 255 95 55

Uchwyty i podstawki na dokumenty

Częste sięganie po dokumenty rękoma powyżej linii barku negatywnie wpływa na naszą postawę ciała, co przyczynia się do wielu poważnych kontuzji. Podstawka na dokumenty jest w stanie wyeliminować problemy związane z kontuzjami ergonomicznymi. 

Pokaż na stronie:

Uchwyty na dokumenty

podkładka na dokumenty biała Fellowes

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważna jest prawidłowa organizacja stanowiska pracy. Odpowiednio zorganizowane biuro wpływa na jakość wykonywanych przez nas obowiązków. Wprowadzając niewielkie zmiany, jesteśmy w stanie być znacznie bardziej produktywni. Warto również wspomnieć, że ergonomiczna organizacja miejsca pracy pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, a co za tym idzie również zdrowie. W tym celu najlepsze światowe marki z branży biurowej zaprojektowały szereg artykułów, które za zadanie mają ułatwiać nam pracę każdego dnia. Na liście tych produktów niewątpliwie należy wyróżnić uchwyt na dokumenty. Częste sięganie po dokumenty rękoma powyżej linii barku negatywnie wpływa na naszą postawę ciała, co przyczynia się do wielu poważnych kontuzji. Podstawka na dokumenty jest w stanie w wysokim stopniu ułatwić nam to zadanie. Dowiedzmy się, jakie podstawki na dokumenty warto wybrać. 
 

Podstawka pod dokumenty - zastosowanie 

Uchwyt na dokumenty do biurka jest praktycznym artykułem biurowym, który w dalszym ciągu nie jest na tyle popularny, w jakim stopniu powinien. Wielu pracowników biurowych skarży się na uporczywe bóle przedramion, czy pleców. Często nie jesteśmy świadomi, że wprowadzenie drobnych zmian jest w stanie zapobiec tym i wielu innym poważnym kontuzjom ergonomicznym. Uchwyt na dokumenty na biurko umożliwia nam zachowanie optymalnej postawy ciała przez długie godziny, bez konieczności ciągłej zmiany pozycji. Dodatkowo nasz wzrok pozostaje w równej linii, dzięki czemu uniknikamy garbienia się.
 

Podstawka na dokumenty na biurko - format i parametry 

Podstawka na dokumenty A4 jest najpopularniejszym modelem ze względu na to, że większość obecnie archiwizowanej dokumentacji występuje w formacie A4. Podstawka pod dokumenty A4 ma dużo zastosowań w trakcie codziennych obowiązków biurowych. Na rynku jednak istnieje wiele modeli podstawka na dokumenty na biurko. Czym więc warto się kierować w trakcie wyboru, aby podjąć najlepszą z możliwych decyzji?

Podstawka na dokumenty A4 - najważniejsze parametry: 

  • szczególną uwagę należy zwrócić na tworzywo, z którego został wykonany uchwyt na dokumenty. Wśród najpopularniejszych materiałów, wyróżniamy: metalowy uchwyt na dokumenty oraz plastikowy.
  • możliwość regulacji wysokości
  • wyposażenie w podpórkę do notowania
  • linijka umożliwiająca nam sprawne odnajdywanie informacji
  • pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na wymiary podpórka na dokumenty, aby były takie same jak dokumentacji, którą planujemy w nim umieścić


Podstawka pod dokumenty Fellowes - najpopularniejsze modele Fellowes

podstawka na dokumenty na biurko Fellowes

Podstawka na dokumenty Fellowes cieszy się szczególną popularnością wśród klientów. W grupie najbardziej popularnych modeli podstawka na dokumenty bez wątpienia powinny znaleźć się następujące produkty:

Podstawka na dokumenty Fellowes - popularne modele 

  1. baza na dokumenty/do pisania Fellowes Clarity
  2. podstawka na dokumenty Fellowes z Memo Board Office Suites
  3. podstawa pod dokumenty/tablet FELLOWES I-Spire™ - czarna

Często używanym artykułem biurowym z tej grupy produktów jest również podpórka na książkę


Ceny produktów marki Fellowes oscalują w granicach pomiędzy 90 złotych, a 300 złotych. Cena produktu uwarunkowana jest w zależności od ilości dodatkowych funkcji oraz tworzywa, z którego został wykonany uchwyt na dokumenty do biurka. 
 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolor
więcej >
Klips
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Linijka
więcej >
Regulowany kąt nachylenia
więcej >

Cena