• 22 255 95 55

Wagi

Wagi elektroniczne to urządzenia wykorzystywane najczęściej w kuchni oraz łazience. Dzięki nim bowiem można w łatwy, szybki i wiarygodny sposób odczytać masę poszczególnych produktów żywnościowych, a także ciał osób, które chcą zawsze mieć swoje kilogramy pod kontrolą, by – w razie powstania ich zbyt dużej liczby – móc rozpocząć proces walki z nimi.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szybkie, łatwe i miarodajne określanie masy poszczególnych przedmiotów za sprawą naszych wag elektronicznych

W biurach jednak także bardzo często opisywane artykuły elektroniczne znajdują dla siebie odpowiednie miejsce, służąc m.in. do określania zawartości m.in. paczek, które mają zostać przekazane kurierowi bądź pozostawione na poczcie w celu wysłania ich do adresata. Możliwe do nabycia w sklepie internetowym DlaBiura.pl wagi elektroniczne charakteryzuje bardzo wysoki poziom dokładności w dokonywaniu pomiaru masy ustawianych na nich przedmiotów, co może posłużyć za ich najlepszą rekomendację. Poza tym modele, którymi dysponujemy są bardzo trwałe, atrakcyjne wizualnie, a wiele z nich wyposażonych zostało w dodatkowe, przydatne w poszczególnych sytuacjach funkcje.

Swoim klientom oferujemy wagi z wyświetlaczem LCD oraz solarne

Klientom naszego sklepu oferujemy zakup wag elektronicznych, zdolnych do obsługiwania przedmiotów o maksymalnym ciężarze wynoszącym – w zależności od wybranego modelu – do 2, 5, 35, 50 lub nawet 120 kilogramów. Duże wyświetlacze LCD zapewniają wysoki poziom komfortu podczas odczytywania wyników dokonywanych pomiarów. Zwolennicy solarnych urządzeń również będą zadowoleni ze skorzystania z naszej oferty, ponieważ one również zostały w niej ujęte. Wykonanie proponowanych wag elektronicznych z materiałów takich, jak plastik czy metal zapewnia natomiast im wieloletnią odporność na uszkodzenia niezależnie od tego, jak często będą korzystać z nich (i w jakim celu) poszczególne osoby. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług w celu nabycia w największym stopniu odpowiadających Państwa potrzebom wag. Zobacz również: czajniki elektryczne

Filtry

Producenci
więcej >
Automatyczne wyłączanie
więcej >
Duży wyświetlacz
więcej >
Funkcja „TARA” (do ważenia zawartości pojemnika)
więcej >
Kolor
więcej >
Maksymalny obsługiwany ciężar [kg]
więcej >
Odłączany wyświetlacz LCD
więcej >
Podziałka [g]
więcej >
Rodzaj zasilania
więcej >
Wskaźnik temperatury otoczenia
więcej >
Wymiary platformy [cm]
więcej >
Złącze USB
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena