• 22 255 95 55

Wentylatory i grzejniki

Utrzymanie właściwej temperatury powietrza w biurze lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu jest bardzo ważne, ponieważ zbyt duży lub – odwrotnie – za mały poziom ciepła może w znacznym stopniu utrudnić wykonywanie poszczególnych czynności.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Aby więc pracownicy byli w stanie całkowicie skupić się na swoich obowiązkach, polecamy zainwestować w zakup odpowiednio wysokiej klasy urządzeń, których wykorzystywanie pozwala uzyskać bez problemu idealną temperaturę. Wentylatory i grzejniki, bo o nich mowa, stanowią w obecnych czasach nieodzowny element wyposażenia biur, dlatego jeśli w zarządzanym przez Państwa budynku brakuje proponowanych urządzeń, radzimy jak najszybciej to zmienić. Zwłaszcza, że składające się na asortyment sklepu internetowego DlaBiura24.pl artykuły są dostępne w korzystnej cenie, a ich skuteczność w ogrzewaniu oraz schładzaniu powietrza jest bardzo duża. Jest to zatem główny powód skłaniający kolejne osoby ku temu, by nabyć nasze grzejniki oraz wentylatory.

Niezbędne w czasie upałów wentylatory w różnej odsłonie

Jak wszyscy doskonale wiemy, grzejniki to urządzenia, które wykorzystywane są w okresie jesienno-zimowym i wczesną wiosną do ocieplania pomieszczeń. Wentylatory natomiast stosuje się głównie latem, kiedy zbyt wysoka temperatura powietrza utrudnia przebywanie w biurze. Warto więc posiadać artykuły z obu oferowanych grup produktów, których dystrybucję prowadzimy. Rozwiązania adekwatne do swoich potrzeb i możliwości finansowych znajdą w naszym sklepie dosłownie wszyscy, ponieważ swoim Klientom proponujemy zakup urządzeń tradycyjnych (np. doskonale znanych wiatraków), jak i zdecydowanie bardziej nowoczesnych. Wentylatory i grzejniki wolnostojące, wielofunkcyjne, stojące, uniwersalne – każde z wymienionych mogą Państwo pozyskać, korzystając z naszej oferty. Bardzo wysoki poziom mocy ich działania sprawi, że już nigdy w danym biurze nie będzie za zimno lub zbyt gorąco. Zobacz również elektryczne odświeżacze powietrza

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość prędkości
więcej >
Ilość śmigieł
więcej >
Kolor
więcej >
Lampka kontrolna
więcej >
Obrotowa głowica
więcej >
Oscylacja
więcej >
Praca w poziomie lub pionie
więcej >
Regulacja temperatury
więcej >
Regulowany kąt nachylenia
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Termostat
więcej >
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
więcej >
Zakres mocy [W]
więcej >
Zimny nadmuch
więcej >
Materiał
więcej >
Moc maksymalna [W]
więcej >
Moc [W]
więcej >
Typ
więcej >

Cena