• 22 255 95 55

Wizytowniki

Wizytowniki na wizytówki dostępny jest w wielu modelach. W zależności od naszych preferencji jesteśmy w stanie wyróżnić wizytownik obrotowy, wizytownik ekskluzywny, wizytownik formatu A4. Poznajmy wiele praktycznych zastosowań tego artykułu biurowego. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
wizytownik Donau czarny

Marketing naszej firmy w dobie dzisiejszej konkurencji wymaga od nas dużych nakładów pracy. Wbrew pozorom i coraz większym możliwościom, wcale nie jest tak łatwo dotrzeć do potencjalnej grupy konsumentów. Z uwagi na rosnącą konkurencje w środowisku internetowym, warto skupić się na pozyskiwaniu kontaktów na drodze bezpośredniej. Często przypadkowo napotykamy osoby, które być może są zainteresowane usługą, którą świadczymy. Jednak w trakcie samej rozmowy o naszej firmie, czy działalności nie lada wyzwaniem będzie dla naszego potencjalnego klienta zapamiętanie tak wielu informacji. W tym celu praktycznie każde przedsiębiorstwo posiada swoje wizytówki z najważniejszymi informacjami. Warto jednak pamiętać, że wykonywane są one głównie z tektury, która w wysokim stopniu podatna jest na wiele, niekorzystnych czynników mechanicznych. Producenci artykułów biurowych nie mogli również zapomnieć o tej kwestii i w tym celu powstały wizytowniki. Ten mały gadżet biurowy posiada wiele zastosowań. Dowiedzmy się jak wybrać wizytownik biurowy ze względu na poszczególne modele i ich zastosowania.


Wizytownik biurowy - praktyczne zastosowanie 

Wizytownik znajduje swoje ogromne zastosowanie w marketingu naszej firmy. Ten drobny artykuł biurowy oprócz tego, że jest niezwykle praktyczny, co znaczy, chroni nasze wizytówki przed zagięciami lub zalaniami, umożliwia nam również prezentacje wizytówek w sposób elegancki i estetyczny. Często wykorzystywany jest w celu przedstawiania ofert. Dystrybutorzy zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół.
 

 W związku z tym jesteśmy w stanie wyróżnić, w zależności od zastosowania: 

 • wizytownik stojący (wizytownik obrotowy)
 • wizytownik książkowy (wizytownik A4)
 • etui do wizytówek (wizytownik kieszonkowy)

 

Organizer na wizytówki - najważniejsze parametry 

 • 4 wizytówki na stronie
 • 5 wizytówek na stronie 
 • 10 wizytówek na stronie 

 

Dla wielu osób ważną kwestią może być również tworzywo, z którego zostały wykonane wizytowniki. Ten parametr wpływa na jakość produktu oraz jego trwałość. W zależności od rodzaju i ceny tworzywa wizytowniki są klasyfikowane w poszczególnych grupach. Wizytownik posiadający elegancką okładkę wykończoną w macie, metalu, lub skórze przypisywany jest do grupy ekskluzywnych wizytowników

 

Wizytownik biurkowy - podział ze względu na tworzywo: 

 • wizytownik A4 matowa folia, ekskluzywny 
 • wizytownik na biurko PVC 
 • wizytownik duży wykonany z trwałej folii pp 
 • wizytownik książkowy duży, wykonany z tworzywa sztucznego 
 • skóra bydlęca, tkanina, skóra licowa, na wizytówki etui ekskluzywne 

 


Wizytownik książkowy duży - popularne kolory 

Wizytowniki ze względu na swoją reprezentacyjną rolę w głównej mierze wybierane oraz produkowane są w klasycznych, tradycyjnych odcieniach. 

Wizytownik na wizytówki - najchętniej wybierane kolory: 

 

Segregator na wizytówki - podział ze względu na ilość wizytówek na stronie

wizytownik ringowy

Etui na wizytówki męskie metalowe (wizytownik męski metalowy jest często wybieranym produktem ze względu na swoją trwałość oraz estetyczny wygląd zewnętrzny) 

W momencie, gdy wybieramy wizytownik na wizytówki, ważne jest, abyśmy zwrócili uwagę na kilka najważniejszych parametrów, które ostatecznie w wysokim stopniu wpłyną na naszą decyzję dotyczącą zakupu. W momencie, kiedy będziemy pewni, jaki wizytownik nas interesuje ze względu na model, warto dostosować odpowiednio parametry do naszych preferencji. 

Futerał na wizytówki - podział ze względu na pojemność: 

 • wizytownik mieści do 500 wizytówek
 • wizytownik mieści do 480 wizytówek
 • wizytownik mieści do 400 wizytówek
 • wizytownik mieści do 300 wizytówek
 • wizytownik mieści do 250 wizytówek
 • wizytownik mieści do 240 wizytówek
 • wizytownik mieści do 200 wizytówek
 • wizytownik mieści do 120 wizytówek


Pamiętajmy, że dostępny jest również notes na wizytówki, który ma dodatkową możliwość doposażenia we wkłady do wizytownika. Według nas jest to istotna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając wizytownik. Zatrzymajmy się na chwilę przy temacie wkładów do wizytownika. W zależności od modelu, na który się zdecydowaliśmy, istnieją wkłady z możliwością umieszczania poszczególnej ilości wizytówek na stronie. 


Wizytowniki - sprawdzeni producenci, niska cena 

Niewątpliwie ważne jest, aby produkty, które wybieramy cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów i selektywnie je powiększają. 


Główni dystrybutorzy - im warto zaufać: 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Przegrody
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena