• 22 255 95 55

Wizytowniki na wizytówki

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - na to jak będzie postrzegana Twoja firma wpływ ma wiele czynników, jednym z bardziej istotnych jest wygląd biura, czyli miejsca, gdzie spotykasz się z kontrahentami czy potencjalnymi klientami. O ile zadbałeś już o urządzenie wnętrza, czas pomyśleć o uporządkowaniu przestrzeni na biurku i zadbaniu o wizerunek firmy. Służą temu m.in. wizytowniki i segregatory.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Funkcjonalny wizytownik biurkowy - przydatny w kontaktach biznesowych

wizytownik donau

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności biznesowej wymaga nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, przedsiębiorcami, przyszłymi kontrahentami, klientami. Dzisiaj do złego tonu należy brak wizytówki firmy, a jeszcze gorzej wygląda poszukiwanie wizytówek w czeluściach biurka. Wizytownik na biurko zadba o to, by wizytówki były zawsze pod ręką, będzie służył eksponowaniu własnej firmy, a także porządkował wizytówki otrzymane od innych. Należy zwrócić uwagę, że wymiana wizytówek jest dzisiaj częścią networkingu - służy pielęgnowaniu kontaktów, rekomendowaniu usług, dzieleniu się wiedzą, nawiązywaniu znajomości.
 

Wizytownik biurkowy obrotowy czy stronicowy - jaki wybrać?

Jeśli zależy Ci na wyeksponowaniu wizytownika, warto zakupić obrotowy, jeśli wolisz klasyczne rozwiązania - sprawdzi się stronicowy. Dobrze, gdy wizytownik na biurko posiada przekładki alfabetyczne, co znacznie ułatwia porządkowanie i poszukiwanie odpowiedniego ”bileciku”. Zaletą wizytowników do biura jest możliwość wpięcia dodatkowych wkładek na wizytówki.

 

Eleganckie wizytowniki kieszonkowe dopełnieniem biznesowego wizerunku

By zawsze mieć “pod ręką” wizytówkę należy zakupić gustowny wizytownik kieszonkowy, wszak nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy nawiążesz ważne kontakty biznesowe. Posiadanie niewielkiego wizytownika w skórzanej oprawie podkreśli Twój wizerunek i wizerunek firmy. W naszym sklepie zakupisz wizytowniki biurkowe i kieszonkowe Donau, Durable i Rolodex, dzięki którym wizytówki zawsze będą uporządkowane i zawsze na właściwym miejscu.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena