• 22 255 95 55

Wizytownik DONAU

Wizytowniki Donau dostępne są w wielu różnych wariantach oraz kolorach. Wizytowniki na ringi, wizytowniki obrotowe oraz wytrzymałe wizytowniki polipropylenowe. Doświadczenie marki Donau sprawia, że wszystkie artykuły z tej kategorii zachwycają funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DONAU

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Wizytownik Donau obrotowy

Poręczne małe wizytówki są świetnym sposobem na reklamę i jednocześnie doskonałą formą zapisu maila, telefonu i adresu firmy. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że ze względu na kompaktowe wymiary w łatwy sposób można je przekazywać potencjalnym klientom. Niewielkie rozmiary są jednak cechą, którą możemy również obrócić w wadę, ponieważ właśnie przez nie wizytówki niezwykle łatwo się gubią. Warto zatem zaopatrzyć się w produkt, który umożliwi zbieranie ich w jednym miejscu. Doskonałym sposobem na bezpieczne przechowywanie wizytówek jest wizytownik, czyli praktyczne akcesorium, które umożliwia zebranie ich w jednym miejscu. Gwarantuje on także, że wizytówki nie wypadną i zawsze w razie potrzeby będą dla nas dostępne. Marka Donau oferuje niezwykle funkcjonale wizytowniki, które dostępne są w kilku wariantach. Warto przyjrzeć im się dokładniej, aby wybrać taki, który w pełni odpowiada naszym potrzebom. 

 

Wizytownik – dlaczego warto go mieć?

Przechowywanie wszystkich posiadanych wizytówek w jednym miejscu przyczynia się do bardziej zorganizowanej pracy. Nie jest bowiem konieczne szukanie tej jednej wizytówki zawierającej potrzebny nam w danym momencie adres wśród wszelkich dokumentów i artykułów znajdujących się na biurku. Z tego względu wizytownik Donau to przede wszystkim funkcjonalność oraz oznaka naszego profesjonalizmu. Niektóre z nich charakteryzują się bowiem wyjątkowo eleganckim designem, który rewelacyjnie prezentuje się w stylowej przestrzeni biurowej. Wizytówki można bez problemu ułożyć alfabetycznie lub w inny wybrany przez siebie sposób. Zaletą wizytownika jest także fakt, że jego kieszenie znakomicie ochraniają wizytówki, które niezabezpieczone po pewnym czasie użytkowania zwykle ulegają zniszczeniu. 

 

Wizytowniki Donau – zalety 

Przygotowane przez markę Donau wizytowniki występują w dwóch wariantach ze względu na formę. Wyróżniamy tutaj bowiem wizytowniki Donau w postaci wygodnej książeczki, a także funkcjonalnego obrotowego gadżetu. Każdy z nich posiada zalety, o których należy wspomnieć w tym miejscu.

Wizytownik Donau – rodzaj

Zalety

Wizytownik książkowy Donau

  • Pozwala na bezproblemowy transport wszystkich ważnych wizytówek
  • Zajmuje niewiele miejsca, dlatego można umieścić go w torbie
  • Pozwala na umieszczenie w jego wnętrzu dużej ilości wizytówek

Wizytownik obrotowy Donau

  • Stanowi elegancki element wyposażenia biurka
  • Zapewnia wygodę podczas szukania interesującej nas wizytówki
  • Umożliwia przechowywanie nawet do 400 wizytówek

 

Donau – o producencie wizytowników

Początki marki DONAU sięgają 1954 roku, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Do najpopularniejszych produktów marki należą segregatory z kolekcji Master, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. Marka DONAU ma jednak do zaoferowania również szereg innych produktów, z którymi warto się zapoznać. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >

Cena