• 22 255 95 55

Wizytownik plastikowy

Wizytownik plastikowy charakteryzuje się odpowiednią wytrzymałością, która świetnie sprawdza się podczas ochrony dużej ilości wizytówek. Dostępne są jako wizytowniki książkowe oraz wizytowniki obrotowe - wybierz odpowiedni wizytownik dostosowany do twoich preferencji. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał:Pp

Pokaż na stronie:

Każdy z nas otrzymał kiedyś wizytówkę zawierającą dane kontaktowe do konkretnej osoby lub firmy, świadczącej określone usługi. Szczególnie często używane są one w biurach, gdzie bardzo istotna jest rozbudowana sieć kontaktów. Solidny i wytrzymały wizytownik to niezbędny artykuł w przypadku dużej ilości wizytówek. Jest on gwarancją znakomitej ochrony oraz długiego użytkowania. Wizytownik plastikowy to możliwość zebrania wszystkich posiadanych wizytówek w jednym miejscu bez obawy, że pojedyncze małe kartoniki reklamowe zagubią się i przez to stracimy ważne dane kontaktowe. Wizytowniki plastikowe występują w kilku różnych wariantach, z których każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. 

 

Wizytownik plastikowy – zalety 

Plastikowe wizytowniki wykonane są z wytrzymałego twardego plastikowego materiału lub odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Dzięki temu charakteryzują się trwałością, która pozwala na długie użytkowanie bez obaw, że zostaną one zniszczone i się połamią. Wykorzystanie plastiku sprawia, że wizytowniki są nie tylko trwałe, ale również wyjątkowo lekkie. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdy wizytownik plastikowy marki Donau oraz Durable charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

 

Wizytowniki plastikowe – warianty

Wizytownik plastikowy obrotowy Durable

Każdy artykuł biurowy powinien charakteryzować się funkcjonalnością oraz wyglądem dostosowanym do potrzeb danego biura. Przed zakupem warto przyjrzeć się dokładniej wszystkim dostępnym opcjom w celu odnalezienia tego idealnego produktu. Plastikowe wizytowniki dostępne są w kilku odsłonach zróżnicowanych pod względem formy, koloru, a także ilości mieszczących się w nich wizytówek. Dwoma głównymi wariantami są tutaj następujące produkty: 

  • Wizytownik plastikowy książkowy Donau – charakteryzuje się wyglądem typowym dla książki i umożliwia łatwe przeglądanie posiadanych wizytówek tak samo jak zdjęć w albumie. Dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Warto także zwrócić uwagę na kwestię ilości miejsc na wizytówki, aby móc zmieścić wszystkie posiadane wizytówki
  • Wizytownik plastikowy obrotowy Durable – wygodne przeglądanie wizytówek możliwe jest dzięki obrotowemu mechanizmowi, który świetnie sprawdza się w przypadku tego praktycznego gadżetu. Istotną kwestią jest fakt, że wizytownik obrotowy posiada solidną plastikową podstawę, która zapewnia mu stabilność oraz wysoką wytrzymałość

 

Plastikowe wizytowniki – producenci

Producentami wykonanych z plastiku wizytowników są marki Donau oraz Durable. Obie specjalizują się w produkcji wysokiej jakości artykułów biurowych. 

  • Donau: początki działalności marki Donau datuje się na 1954 rok. Od tego czasu marka stale się rozwija oraz poszerza swoją ofertę. Plastikowe wizytowniki Donau to doskonałe produkty, które pomagają pracownikom biurowym w sprawnym i usystematyzowanym działaniu.
  • Durable: marka Durable może natomiast poszczycić się ponad 80-letnim doświadczeniem, które sprawia, że jest ona specjalistą w zakresie produkcji funkcjonalnych artykułów biurowych, takich jak plastikowe wizytowniki, akcesoria do spinania i łączenia czy półki na dokumenty.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Przegrody
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena