• 22 255 95 55

Wizytownik na 200 wizytówek

Wizytownik na 200 wizytówek to przydatny artykuł, który zawsze warto mieć w zasięgu ręki. Dzięki niemu możemy bez problemu przechowywać wszelkie wizytówki zawierające przydatne numery i adresy. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Mieści wizytówek: 200

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Każdy z nas otrzymał kiedyś wizytówkę z danymi kontaktowymi firmy lub osoby indywidualnej. Ten niewielki kartonik jest doskonałym sposobem na szybkie przekazanie numeru telefonu czy adresu. Jeśli lubimy korzystać z wizytówek, to rewelacyjną opcją w zakresie ich odpowiedniego przechowywania jest zastosowanie wizytownika. Do wyboru jest jednak wiele opcji pod względem ilości miejsc na wizytówki. Jeśli zastanawiamy się, jaki produkt będzie w tej kwestii najlepszy, to optymalną liczbą koszulek na wizytówki jest 200 miejsc. Wizytowniki na 200 wizytówek to funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które sprawdzą się zarówno jako wyposażenie biura, jak i produkt wykorzystywany na co dzień w domu. 

 

Wizytowniki na 200 wizytówek – zalety 

Wizytownik na 200 wizytówek Durable

Wizytowniki na 200 wizytówek produkowane są przez markę Durable, która specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych artykułów biurowych. Nie inaczej jest w przypadku wizytowników, ponieważ doskonale sprawdzają się one jako sposób właściwego przechowywania wizytówek. Występują w dwóch wariantach kolorystycznych: 

  • Wizytownik na 200 wizytówek Durable granatowy
  • Wizytownik na 200 wizytówek Durable grafitowy

Oba odcienie są stonowane i dzięki temu znakomicie prezentują się w każdej przestrzeni biurowej. Wizytownikowi elegancji dodaje również gustowne matowe wykończenie. Wygodny mechanizm ringowy pozwala na dodawanie i wyjmowanie wkładów z miejscami na wizytówki. Przekładki alfabetyczne to z kolei element, który pozwala na łatwiejsze lokalizowanie poszukiwanych danych kontaktowych.

 

Durable – o marce

Firma Durable posiada 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów służących na co dzień do spinania, łączenia, porządkowania, organizacji oraz właściwej prezentacji. Celem marki Durable jest przede wszystkim wprowadzanie takich rozwiązań, które dzięki wysokiej jakości oraz funkcjonalności spełniają wszelkie potrzeby użytkowników i tym samym podnoszą jakość indywidualnej pracy. Długa obecność marki Durable na rynku artykułów biurowych sprawia, że jest ona liderem w zakresie produkcji akcesoriów służących prawidłowej organizacji oraz prezentacji dokumentów.

 

Filtry

Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >

Cena