• 22 255 95 55

Wizytownik elegancki / ekskluzywny

Ekskluzywny wizytownik to sprawdzony sposób na przechowywanie wizytówek w sposób elegancki. 

 

 

 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Ekskluzywny

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Każdy z nas doskonale zna powiedzenie: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Tym razem nabiera ono znacznie większego sensu. W prowadzeniu firmy, czy działalności zawsze my - jako przedsiębiorcy jesteśmy pewnego rodzaju swoją wizytówką samą w sobie. Warto też zadbać o inne drobne, ale zarazem niezwykle istotne szczegóły, które pomogą nam w marketingowej części naszej działalności. Niewątpliwie użytecznym artykułem biurowym w tej kwestii okaże się elegancki wizytownik. Tego typu rozwiązanie to nie tylko trwałe zabezpieczenie naszej wizytówki przed zalaniem i zagięciami, ale również elegancki gadżet biurowy, który z pewnością zaciekawi naszych potencjalnych klientów. 
 

Wizytownik elegancki - praktyczne zastosowanie 

Posiadanie własnej firmy, czy działalności to stałe nawiązywanie kontaktów biznesowych, które wymaga od nas profesjonalizmu. Ekskluzywne wizytowniki są zdecydowanie niezbędnikiem w procesie pozyskiwania klientów. Reprezentowanie swojej firmy w ten sposób jest swego rodzaju marketingiem, który nazywamy networkingiem. Służy on, nie tylko do pozyskiwania trwałych partnerów biznesowych, ale i również pielęgnowaniu kontaktów oraz rekomendowaniu naszych usług przez inne osoby. Krótko mówiąc, eleganckie wizytowniki będą w sposób odpowiedni reprezentować nas podczas wręczania wizytówki przyszłym klientom. 
 

Wizytownik elegancki

elegancki wizytownik

Eleganckie wizytowniki dostępne są na rynku w postaci wielu modeli. Najpopularniejszym z nich zdecydowanie są wszystkie wizytowniki kieszonkowe w eleganckiej obudowie. Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić szczególną uwagę na ilość wizytówek, jaką będzie w stanie pomieścić nasz elegancki wizytownik. 

Ekskluzywne wizytowniki - podział ze względu na pojemność: 

  • mieści około 120 wizytówek
  • mieści około 200 wizytówek
  • mieści około 240 wizytówek
  • mieści około 400 wizytówek 
  • mieści około 500 wizytówek 


Tak naprawdę wybór zależy jedynie od nas, na jaki model wizytownika się zdecydujemy. Warto jednak zwrócić uwagę na ten parametr ze względu na to, że często wizytownik elegancki mniejszych rozmiarów jest bardziej poręczny i przede wszystkim lżejszy. 


Ekskluzywne wizytowniki - charakterystyczne cechy

Wizytownik elegancki od jego pozostałych sąsiadów z tej kategorii produktów różni się głównie wyglądem okładki. Zamiast klasycznej budowy z folii pp, większa część artykułów biurowych wykończona została elegancką, matową folią w klasycznych odcieniach czerni lub grafitu. Niektóre ekskluzywne wizytowniki posiadają wykończenie z imitacji skóry. Jednym z najpopularniejszych produktów, zdecydowanie jest wizytownik elegancki marki Durable, model Visfix A4, który jest w stanie pomieścić około 400 wizytówek. Model ten został wzbogacony w mechanizm ringowy, który umożliwia nam wpięcie dodatkowych wkładów. Dzięki czemu maksymalną pojemność produktu szacuje się średnio na 600 wizytówek. Elegancki wizytownik to tani i popularny sposób na skuteczny marketing naszej firmy. 

 

Filtry

Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >

Cena