• 22 255 95 55

Wizytownik obrotowy

 Wizytownik obrotowy umożliwia nam łatwy dostęp do wizytówek. Przy jego użyciu szybko możemy odnaleźć poszukiwaną wizytówkę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Obrotowy

Pokaż na stronie:

Sprawnie funkcjonujący marketing jest nieodłącznym elementem dobrych wyników sprzedażowych w naszej firmie. Na sukces ten składają się duże ilości małych czynności, które sumiennie wykonywane każdego dnia są w stanie przynieść zaskakujące efekty. Proces marketingowy składa się z wielu pomocnych narzędzi internetowych. Tym razem jednak skupimy się na niedocenianym artykule biurowym, jakim jest wizytownik obrotowy. Ten drobny element często jest pomijany w marketingu naszej firmy. Wizytownik obrotowy na biurko - poznajmy wiele praktycznych zastosowań jednego produktu. 
 

Wizytownik stojący 

W każdej firmie odbywają się ważne spotkania na tle biznesowym, po których wręczamy wzajemnie wizytówki. Z czasem trwania naszej działalności może przybyć nam naprawdę ich sporo. Ważne, abyśmy prawidłowo je zagospodarowali. Stojak na wizytówki okażę się w tej sytuacji idealnym gadżetem biurowym. Wizytowniki stojące zostały wzbogacone dodatkowow w możliwość indeksowania alfabetycznego. 
 

Na wizytówki stojak - charakterystyczne parametry 

wizytownik obrotowy

W pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć na pytanie, ile wizytówek chcielibyśmy włożyć w wizytownik na biurko obrotowy. Ten parametr zdecydowanie należy do jednego z najbardziej istotnych. 

Obrotowy wizytownik - podział ze względu na pojemność: 

  • wizytownik obrotowy na 400 wizytówek 
  • wizytownik obrotowy na 300 wizytówek 
  • wizytownik obrotowy na 200 wizytówek 
     

Kolejną niezwykle istotną kwestią, o której należy pamiętać, jest wymiar koszulki w wizytowniku obrotowym. W zależności od rozmiaru naszej wizytówki koszulka powinna mieć odpowiednio dostosowane wymiary. 

Wizytownik kołowy - podstawowe wymiary koszulek na wizytówki: 

  • 72mm x 104mm
  • 67mm x 102mm
  • 66mm x 103 mm 


Warto pamiętać również o tym, aby nasz wizytownik stojący na biurko posiadał przekładki alfabetyczne. To w znacznym stopniu umożliwi nam szybsze odnalezienie konkretnej wizytówki. 
 

Wizytownik obrotowy - sprawdzeni producenci, niska cena 

Niezwykle ważne jest, aby produkty, które wybieramy pochodziły od sprawdzonych i zaufanych producentów. Dlatego stawiamy na marki z wieloletnim doświadczeniem branżowym. 

Sprawdzeni producenci: 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Kolor
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Przegrody
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena