• 22 255 95 55

Wkłady do wizytownika

Wkłady do wizytownika są praktycznym artykułem biurowym, który umożliwia nam uzupełnianie wizytownika o dodatkowe miejsce na wizytówki. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Na proces prawidłowej organizacji biura składa się wiele czynników, które w rezultacie korzystnie wpływają na przebieg pracy naszych pracowników. W całym tym procesie nie moglibyśmy zapomnieć o marketingu, bez którego sukces naszej firmy byłby wręcz niemożliwy. Oprócz licznych, kosztownych działań na tym tle, warto również pamiętać, że istnieją artykuły biurowe, których prawidłowe zastosowanie może zaoszczędzić nasz czas i pieniądze. Bez wątpienia do jednej z takich rzeczy należą tekturowe wizytówki. Warto pamiętać o ich prawidłowym przechowywaniu, ze względu na to, że często narażone są one na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych. W tym celu powstały wizytowniki, które trwale są w stanie je zabezpieczyć. Istotną kwestią są również wkłady do wizytownika, ponieważ  wiele wizytowników posiadać na nie dodatkową przestrzeń. Dowiedzmy się jak prawidłowo dobrać wkład do wizytownika względem różnych rodzajów wizytowników. 

 

Folia na wizytówki - zastosowanie

Na samym początku, należy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje wizytowników. 

Wizytowniki - rodzaje: 

wkład do wizytownika
 • wizytownik kieszonkowy (mały, praktyczny, łatwy w transporcie)
 • wizytownik obrotowy (idealnie sprawdzi się w gospodarowaniu przestrzeni biurowej) 
 • wizytownik formatu A4 (elegancki, praktyczny w formie książki) 
   

W zależności od rodzaju wizytownika jesteśmy w stanie wyróżnić konkretny wkład do wizytownika. Należy również zwrócić szczególną uwagę na najważniejsze parametry folii na wizytówki. Najważniejszym z nich według naszej opinii będzie rozmiar. Pamiętajmy, aby wymiary zgadzały się z tymi, które podane są przez producenta w parametrach wizytownika. W zależności od modelu dostępne są wkłady do wizytownika, w których możemy umieścić od 1 do 10 wizytówek na stronie. Warto również pamiętać, że wyróżniamy dwa podstawowe modele wkładów. Niektóre z nich zostały przystosowane do mechanizmów ringowych, inne z kolei stworzone zostały z myślą o pozostałych wizytownikach obrotowych


Wkłady do wizytownika - pozostałe ważne parametry 

Ważną kwestią jest tworzywo wykonania folii na wizytówki. Ten parametr w wysokim stopniu wpłynie na trwałość naszego produktu.
 
Wkład do wizytownika - podział ze względu na tworzywo wykonania: 

 • wkłady do wizytownika wykonane z folii pp 
 • wkłady do wizytownika wykonane z PVC 
 • wkłady do wizytownika wykonane z papieru
   


Wkład do wizytownika - sprawdzeni producenci, niska cena 

Pamiętajmy, aby wspierać marki, które wieloletnim doświadczenie i pasją, od lat przyczyniają się do poprawy funkcjonowania pracownika biurowego. 


Na tej liście dystrybutorów wkładów do wizytownika niewątpliwie powinny znaleźć się takie marki jak: 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Kolor
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena