• 22 255 95 55

Wody

Zapewnienie pracownikom wody pitnej to obowiązek każdego pracodawcy. Oczywiście większość firm wybiera dystrybutory, lecz co zrobić w sytuacji, gdy ulegnie on uszkodzeniu? Woda mineralna do biura butelkowana jest najlepszą alternatywą na okres naprawy. Może być ona niezbędna również podczas szkoleń i rozmów z klientami. Warto zadbać, by czysta woda butelkowana była pod ręką podczas wszystkich spotkań.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Nie przepłacaj za wody mineralne do biura. Kupując asortyment do firmy u większości dostawców, musisz liczyć się z wysokimi kosztami wynikającymi z marży. W DlaBiura24.pl otrzymujesz hurtową cenę mimo detalicznego zamówienia. Pamiętaj, że zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na rozwój działalności lub poprawę komfortu pracowników. Możliwości są nieograniczone.
 

Woda mineralna w zgrzewkach – nie ryzykuj i zamów więcej
 

Kupujesz więcej i płacisz mniej. To standardowa praktyka w naszym sklepie. Inwestując w zgrzewkę wody lub większe ilości asortymentu, klient otrzymuje niższą cenę jednostkową. W przypadku wody butelkowanej nie musisz obawiać się krótkiego terminu przydatności i masz pewność, że wykorzystasz ją stosunkowo szybko. Warto więc sięgnąć od razu po zgrzewki pakowane po 6, 12, 18 lub 24 sztuk.
 

Do kuchni i na salę szkoleniową
 

W kuchni każdy ma do dyspozycji szklanki i kubki, więc woda może być dostępna w dużych kilku litrowych butelkach (standardowo 1,5l). Kompletujesz asortyment na szkolenie lub stół w sali konferencyjnej, potrzebujesz niewielkich, wygodnych opakowań. Wody o pojemności 0,5l litra są zatem najlepszą inwestycją. W tej części sklepu znajdziesz obydwie propozycje w wielu wariantach i od różnych producentów. Woda do biura to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Chcesz poznać możliwości sklepu DlaBiura24.pl? Zapraszamy do zapoznania się z wyposażeniem, które czeka w pozostałych kategoriach.

Filtry