• 22 255 95 55

Worki szkolne

Po tornistrze i plecaku szkolnym, worek należy traktować jako kolejną niezbędną rzecz w wyposażeniu ucznia. Worki szkolne w zasadzie towarzyszą dziecku już od przedszkola i zwykle są niezastąpione przez całą naukę szkolną przynajmniej na etapie szkoły podstawowej.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dlaczego dzieci potrzebują worków szkolnych?

Czasem pilnują kapci, zmiennego czy sportowego obuwia w szatni, a czasem towarzyszą dziecku codziennie w drodze do i ze szkoły również pilnując butów na zmianę. Worki szkolne wykorzystywane są także do noszenia i przechowywania stroju gimnastycznego, a w przypadku przedszkolaków ubrań na zmianę w razie ”awaryjnych” sytuacji.

Plecak-worek pomaga uniknąć szukania własnych butów w szatni (nie schowane obuwie często służy jako piłka do kopania i nie wiadomo, gdzie trafia). Strój na zajęcia wychowania fizycznego przechowywany w worku nie wygląda jakby wyszedł z wyżymaczki. Po zajęciach przepocony czy pobrudzony, schowany do worka nie zniszczy zeszytów. Worki szkolne w formie lekkiego, poręcznego plecaczka można wykorzystać do zabrania potrzebnych akcesoriów na zajęcia dodatkowe, wycieczkę, spacer.

Worki szkolne – kolorowy zawrót głowy

Jak to z wyprawka szkolną bywa, także worki szkolne zadziwiają bogactwem kolorów i wzorów. Wśród najmłodszych dzieci królują te z bajkowymi nadrukami, starsze dzieci wybierają zwyczajne szkolne worki bez nadruku. Kompletując wyprawkę szkolną pamiętajmy, że ważny jest nie tylko tornister czy plecak szkolny (mamy je w ofercie), ale także worek do szkoły. W naszym sklepie bez problemu skompletujesz dobrej jakości wyprawkę szkolną dla swojego dziecka. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena