• 22 255 95 55

Wycieraczki

Wycieraczka biurowa jest ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, biur i firm. Pozwala ona zachować porządek w pomieszczeniu, co przekłada się na komfort i wydajność pracy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Wycieraczka biurowa 

Wycieraczka biurowa

Wycieraczka biurowa jest ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, biur i firm. Pozwala ona zachować porządek w pomieszczeniu, co przekłada się na komfort i wydajność pracy. Jest to atrakcyjna opcja dla miejsc, do których przychodzi dużo klientów, ponieważ dzięki temu nie trzeba ciągle skupiać się na zachowaniu czystości w biurze lub firmie.

 

Wycieraczka pod drzwi - zastosowanie 

Wycieraczek można położyć w wielu miejscach. Jednym z nich są drzwi wejściowe do pomieszczenia. Wycieraczka zewnętrzna oczyszcza podeszwę buta z zabrudzeń, zbierając na włóknach brud i wilgoć, którą wnosi się z dworu. Wycieraczkę również można postawić przed osobnym gabinetem lub pokojem, jeżeli chcemy zachować większy porządek.
Włókna wycieraczki, które zbierają wilgoć, pozwalają również uchronić się od wniesienia na panele lub kafelki wody. Chroni to nas nie tylko przed bałaganem, ale również przed przedwczesną wymianą paneli. 

 

Budow

Wycieraczka antypoślizgowa ma prostą budowę. Na spodzie wycieraczki znajduje się specjalny materiał gumowy, który zapobiega przesuwaniu się jej, nawet jeżeli pogoda na dworze jest deszczowa lub jest wilgotno. Gumowy spód zapobiega poślizgnięcie się na wycieraczce. Z wierzchu wycieraczki można zauważyć materiałowe włókna, które świetnie zbierają will i zanieczyszczenia. Taka wycieraczka pozwala nam na komfortowe korzystanie z niej i przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki swojej budowie wycieraczka jest prosta do wyczyszczenia. Wystarczy ją wytrzepać z zalegającego pomiędzy włóknami piasku lub w celu lepszego oczyszczenia wycieraczki biurowej wyprać ją ręcznie. Wycieraczka również szybko schnie dzięki strukturze włókna, a długotrwałe korzystanie z niej nie powoduje wytarcia czy zniszczenia materiału.


 

Wycieraczka biurowa - wymiary

Aby wybrać odpowiednie wymiary wycieraczki biurowej, należy wpierw zmierzyć szerokość framugi drzwiowej, która będzie wyznacznikiem szerokości wycieraczki. Wycieraczkę można położyć równolegle lub prostopadle w kierunku drzwi co daje nam jeszcze więcej możliwości. Dłuższa wycieraczka oznacza dokładniejsze wyczyszczenie obuwia, a odpowiednia szerokość zapewnia nam wygodę korzystania z niej.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Certyfikat
więcej >
Materiał
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena