• 22 255 95 55

Wyposażenie apteczek

Wyposażenie apteczki niekiedy zawiera podstawowe przedmioty oraz środki niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy, innym razem dodatkowo znajdują się w nich inne specjalistyczne elementy, które są bezpośrednio związane ze specyfiką wykonywanej pracy. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Wyposażenie apteczki pierwszej pomocy dopasowujemy zatem indywidualnie do warunków panujących w zakładzie pracy, umieszczając je w łatwo dostępnym miejscu w ilości, która pozwoli na szybką reakcje w razie wypadku. Apteczki muszą znaleźć się we wszystkich zakładach pracy, a dodatkowo w miejscach, gdzie istnieje podwyższone ryzyko wypadku. Podstawowe wyposażenie apteczki przyda się też każdemu kierowcy i miłośnikowi pieszych górskich wędrówek. 
 

Co do apteczki? 

 
Zastanawiasz się, jak powinno wyglądać wyposażenie apteczki? Przede wszystkim musisz wiedzieć, co stanowi podstawowe jej wyposażenie i czego nie może zabraknąć w żadnej apteczce niezależnie od tego, czy znajduje się ona w biurze, szkole, samochodzie czy też w laboratorium i na hali produkcyjnej. Co do apteczki, jako jej podstawowe wyposażenie? Muszą się w niej zaleźć: gumowe rękawiczki, maseczka do sztucznego oddychania, agrafki, nożyczki, płyn do odkażania rąk, płyn do przemywania oczu i twarzy, chusteczki do dezynfekcji, opaski elastyczne w kilku rozmiarach, bandaże dziane o różnych wielkościach, kompres gazowy, plastry z gazą o różnych wielkościach, plastry na szpuli, siatki opatrunkowe i chusta trójkątna.
 

Co jest powinno się znaleźć w apteczce?

 
Dodatkowo wyposażenie apteczki można uzupełnić o koc ratunkowy, który przyda się w przypadku wychłodzenia organizmu poszkodowanego i instrukcje udzielania pierwszej pomocy. Informacje zawierające, jak krok po kroku pomóc drugiej osobie, mogą znacznie przyśpieszyć i ułatwić pierwszą pomoc nawet tym, którzy dokonują jej po raz pierwszy. Ponadto niektóre apteczki zawierają wodę utlenioną i sól fizjologiczną. Zobacz również apteczki samochodowe, które nie są obowiązkowe, jednak warto je mieć!
 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Hit
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena