• 22 255 95 55

Zakładki indeksujące

Zakładki indeksujące w ofercie DlaBiura24 są różnorodne kolorystycznie, co sprawia, że mogą wprowadzić radość do Twojego biura! Zachęcamy do przejrzenia oferty.
 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Służą one do urozmaicania np. notatek, tak by było je łatwiej zapamiętać i jakoś wyróżnić najważniejsze informacje. Dodatkowo mogą one służyć jako miniaturowy notes, na którym można dodać notatki. Są intensywne i kolorowe, co sprawia, że są widoczne z daleka, dlatego też informacje oznaczone w ten sposób łatwiej są przyswajane przez umysł.

Zakładki indeksujące w niezbędniku studenta, ucznia i pracownika

 
Każdy student oraz uczeń powienien posiadać w swoim zasobniku zakładki indeksujące. Bez wątpienia są one również potrzebne np. w biurach. Dlatego też prezentujemy rozmaite produkty, dopasowane do potrzeb różnorodnych grup docelowych. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami, w których znajdują się produkty usprawniające pracę w biurze. Wśród nich m.in. skoroszyty biurowe. Wejdź i sprawdź!

Czy przydadzą się w domu?


Zakładki indeksujące doskonale sprawdzą się również w domowym użytku. Można nimi zaznaczyć najbardziej interesujące miejsca w książce, pojęcie, które warto byłoby lepiej poznać, czy też niezrozumiałe zdania w instrukcji obsługi jakiegoś sprzętu. Produkty dostępne w DlaBiura24 pochodzą od różnych producentów, a tym samym są w różnych kształtach, barwach i kolorach. Nie na każdej zakładce można umieścić dopisek. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że można je odklejać i przyklejać ponownie, co sprawia, że są wielorazowego użytku.

Filtry