• 22 255 95 55

Zakładki indeksujące Post-it

Post-it zakładki indeksujące to wysokiej jakości kolorowe karteczki do zaznaczania dokumentów i akt. Zakładki indeksujące 3M charakteryzują się różnorodnością, dzięki czemu można dobrać oznaczniki dopasowane do rodzaju naszej pracy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:Post-it

Pokaż na stronie:
Zakładki indeksujące Post-It

 

Zakładki indeksujące Post-It 

Post-it zakładki indeksujące to wysokiej jakości kolorowe karteczki do zaznaczania dokumentów i akt. Zakładki indeksujące 3M charakteryzują się różnorodnością, dzięki czemu można dobrać oznaczniki dopasowane do rodzaju naszej pracy. Karteczki tej marki są niezwykle trwałe oraz wielorazowe. 

Mocna formuła klejąca bez problemu pozwala naklejać zakładki na pionowych powierzchniach. To właśnie zakładki indeksujące Post-it są w stanie niezwykle trwale oznaczyć różnego rodzaju dokumenty tak, że oznacznik nie zgubi się wśród kartek. Jednocześnie Zakładki indeksujące 3M pozostawiają wiele możliwości, jeżeli potrzebujemy zmienić umiejscowienie karteczki. Mimo silnego i trwałego kleju nie musimy martwić się o rozerwanie lub zniszczenie kartki. 

Dzięki temu, że Post-it zakładki indeksujące można znaleźć w wielu wariantach, warto zaznaczyć, że łatwo jest wybrać karteczkę idealnie pasująca do naszych potrzeb. Wielkim ułatwieniem jest też fakt, że można po nich swobodnie pisać oraz większość z nich nie zasłania tekstu dzięki swojej transparentności.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kolorów
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Podajnik
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena