• 22 255 95 55

Zakładki indeksujące sztywne

Sztywne zakładki indeksujące są jednym z najbardziej pożądanych typów karteczek do zaznaczania. Są trwalsze, a komfort zaznaczania oraz pewność, że zakładka nie zgubi się w arkuszu dokumentów lub nie wygnie się, zdecydowanie ułatwia pracę biurową.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Sztywne

Pokaż na stronie:
Zakładki indeksujące sztywne

 

Zakładki indeksujące sztywne 

Sztywne zakładki indeksujące są jednym z najbardziej pożądanych typów karteczek do zaznaczania. Są nie tylko trwalsze, ale i o wiele lepiej zaznacza się nimi ważne dokumenty. Komfort zaznaczania oraz pewność, że zakładka nie zgubi się w arkuszu dokumentów lub nie wygnie się, zdecydowanie ułatwia pracę biurową.
Jednak nie tylko w biurach i gabinetach te zakładki znajdą swoje miejsce. Gdy zbliżający się egzamin przyprawia nas o stres, pośpiesznie szukamy najważniejszych informacji, wertując kartki notatników i podręczników. Zakładki indeksujące sztywne pomogą w odnalezieniu najbardziej wartościowych informacji i wierszy.
Co więcej, zakładki indeksujące sztywne świetnie sprawdzą się do oznaczania akt i teczek ułożonych poziomo w szufladach. Pozwala to odpowiednio wybrać poszukiwane dokumenty i szybciej wykonywać swoją pracę. Dzięki organizacji pracy jej komfort oraz tempo jest lepsze. Nie trzeba wtedy skupiać się na długich poszukiwaniach konkretnych informacji i bałaganie panującym w nich. Porządek w informacjach jest bardzo ważny, jeżeli przechowujemy wszelkie dane firm, osobowe lub związane z prowadzeniem działalności dokumenty.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kolorów
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Podajnik
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena