• 22 255 95 55

Zakreślacze

“Potrzeba jest matką wynalazków” - pewnie dlatego wymyślono zakreślacze, czyli kolorowe markery do podkreślania ważnych informacji w tekście. Nim jednak ten genialny wynalazek powstał i został dopracowany w każdym szczególe, do podkreślania tekstu używane były ołówki drewniane (rysik często się łamał), bądź długopisy (lubił się w nich wypisywać wkład, kiedy był potrzebny).

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Atrament oparty na wodzie stosowany w zakreślaczach opracowano w Japonii w 1962 r. Rok później Carter’s Ink zaprezentował marker do zakreślania, który nie zamazywał tekstu. Jednak to prezes niemieckiej firmy STABILO w 1971 roku dopracował zakreślacze do perfekcji --(trochę przypadkiem i w złości) stworzył krótką, szeroką i płaską końcówkę zakreślacza, dzięki której zakreślanie tekstu stało się dziecinnie proste. Zakreślacze STABILO stały się od tego momentu rozpoznawalne i niezastąpione.

Szybkie zapamiętywanie dzięki kolorowym zakreślaczom

Zwykle pierwszy kontakt z zakreślaczem mamy w szkole. Kolorowy fluorescencyjny zakreślacz, którym zaznaczaliśmy ważne fragmenty tekstu, niejednokrotnie pomagał nam w przyswojeniu istotnych informacji. Zakreślacze szkolne to obok długopisów i ołówków najbardziej przydatne przybory szkolne. W dorosłym życiu dzięki zakreślaczom przebrnęliśmy przez studia i nie wyobrażamy sobie bez nich organizacji pracy biurowej. Zakreślacze kolorowe, którymi zaznaczymy termin ważnego spotkania, wizyty itp. - nie dadzą o sobie zapomnieć.

Kiedy najczęściej wykorzystujemy zakreślacze?

Wszędzie tam, gdzie coś istotnego mamy zapamiętać i boimy się, że może nam to umknąć. Nawet organizując życie rodzinne – przyda się zakreślacz. Kolorowe zakreślacze ułatwiają naukę i pracę Najlepszej jakości zakreślacze niemieckiej marki STABILO warto mieć zawsze pod ręką (kupisz je w naszym sklepie internetowym). Ty decydujesz, jakim kolorem będziesz podkreślać. Możesz kupić zakreślacze w kompletach i znaleźć ten, z którym zapamiętuje Ci się najlepiej. 

Filtry

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Klips
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Obudowa
więcej >

Cena